İl Özel İdare Müdürlüğü Mühendis, Dekoratör ve Mimar Alımı Yayımladı

İl Özel İdare Müdürlüğü Mühendis, Dekoratör ve Mimar Alımı Yayımladı

DPB üzerinden yayımlanan ilan ile il özel idare müdürlüğü mühendis, dekoratör ve mimar alımı yapacağını ilan etti. Kadrolara alımı yapılacaklar için adaylarda aranan şartlar ve başvuru tarihleri kılavuz içerisinde detaylarla birlikte verilmiştir.

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden 18 Kasım 2019 tarihli ilan ile Mühendis, dekoratör ve mimar alımı yapılacağı duyuruldu. Mimar, dekoratör ve mühendis kadrolarına kimlerin başvuru yapabileceği kılavuz ile anlatılmıştır. Adaylar başvurularını nasıl sonuçlandıracak?

Alım başvuru şekli ve tarihi;

Müracaat edecekler insan kaynakları mail adresinden yada mesai saatleri içerisinde Bartın İl Özel İdaresi insan kaynakları eğitim müdürlüğüne iş talep formu doldurularak yapılması gerekmektedir. Başvurular 18 Kasım 2019 tarihinde başlamış olup 22 Kasım 2019 tarihi bitimine kadar devam edecektir.

Mühendis, mimar ve dekoratör alımı başvuru şartları;

Adaylarda aranan ortak şartlar arasında 4 yıllık kendi bölümleri olan lisans mezunu olmaları ve KPSS 60 puanı bulunuyor olması isteniyor. Bunlarla birlikte her unvan için ayrı özel şartlar bulunmaktadır. Adaylar daha rahat inceleme yapabilmesi için kılavuz ilave edilmiştir.

Bartın il özel idare mühendis, mimar ve dekoratör alımı kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.