İl Özel İdaresi İlköğretim Mezun 44 Güvenlik Temizlik İskele ve Çağrı Personeli Alımları İlanı

İl Özel İdaresi İlköğretim Mezun 44 Güvenlik Temizlik İskele ve Çağrı Personeli Alımları İlanı

Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanda alınacak 44 personelin Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi, Çağrı Merkezi Personeli ve İskele Görevlisi olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtiliyor.

Çanakkale İl Özel İdaresi GESTAŞ Deniz Ulaşım Turizm Ticaret A.Ş. İŞKUR’da yaptığı açıklamada alınacak 44 personelin geçici kadroda 10 Güvenlik Görevlisi, 5 Temizlik Görevlisi, 4 Çağrı Merkezi Personeli ve 25 İskele Görevlisi olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Çağrı Merkezi Personeli için aranan nitelikler 

En az Lise mezunu olmak, Alanında en az 1 yıl deneyimli olmak, Diksiyonu düzgün olmak, Çanakkale Merkezde ikamet ediyor olmak, Yazılı ve Sözlü olarak etkin iletişim yeteneği güçlü olmak, Müşteri odaklı ve problem çözme yeteneğine sahip, Esnek ve yoğun çalışma sistemine ayak uydurabilmek, Vardiya düzeninde çalışmaya engeli olmamak ve Emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak şartları aranmaktadır.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler

En az Lise mezunu olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, Tercihen askerlik hizmetini yapmış olmak, Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliğe sahip olmak, Esnek ve yoğun çalışma sistemine ayak uydurabilmek, Vardiya düzeninde çalışmaya engeli olmamak ve Emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak ve 1 Personel Eceabat ilçesi, 4 Personel Eceabat ilçesi, 4 Personel Gelibolu ilçesi, 4 Personel Lapseki ilçesi, 1 Personel Çanakkale Merkezde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İskele Personeli için aranan nitelikler

En az Lise mezunu olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, Erkek olmak, Askerlik hizmetini yapmış olmak, Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliğe sahip olmak, Esnek ve yoğun çalışma sistemine ayak uydurabilmek, Vardiya düzeninde çalışmaya engeli olmamak ve Emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak ve 1 Personel Bozcaada ilçesi, 7 Personel Gelibolu ilçesi, 1 Personel Geyikli ilçesi, 3 Personel Gökçeada ilçesi, 6 Personel Eceabat ilçesi, 3 Personel Lapseki ilçesi, 4 Personel Çanakkale Merkezde  ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Personeli için aranan nitelikler

En az İlköğretim mezunu olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, Erkek olmak, Askerlik hizmetini yapmış olmak, Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliğe sahip olmak, Esnek ve yoğun çalışma sistemine ayak uydurabilmek, Vardiya düzeninde çalışmaya engeli olmamak ve Emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak ve 1 Personel Geyikli ilçesi, 1 Personel Gökçeada ilçesi, 1 Personel Avşa Adası, 1 Personel Çanakkale-Kilitbahir, 1 Personel Lapseki ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan İstenen belgeler

Öz Geçmiş (CV), Kimlik Fotokopisi, İkametgah belgesi, Diploma fotokopisi ve Sabıka kaydı istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihleri 11 Haziran 2020’dir.

İlana başvuru yapacak adaylar 11 Haziran 2020 tarihine kadar GESTAŞ Deniz Ulaşım Turç. Tic. A.Ş. Çanakkale İskele Koordinasyon Merkezi İnsan Kaynakları Müdürlüğüne Şahsen belgelerini teslim edeceklerdir.

Bu İlan Çanakkale İş İlanları Kategorisinden verilmiştir.

Bu İlanda İkamet Şartı Bulunmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.