1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İl Tarım ve Orman Müdürlüklerinde 9 Kadrolu İşçi Alımı Yapılıyor
İl Tarım ve Orman Müdürlüklerinde 9 Kadrolu İşçi Alımı Yapılıyor

İl Tarım ve Orman Müdürlüklerinde 9 Kadrolu İşçi Alımı Yapılıyor

10 Haziran 2019 tarihli İŞKUR iş ilanlarına göre İl Tarım ve Orman Müdürlükleri bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı için başvurular alınıyor. İlanların büyük bir kısmında KPSS şartı aranmıyor.

A+A-

İŞKUR iş ilanları ile 10 Haziran 2019 tarihinde başlayan alımlara 14 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru alınacak. İstihdam edilecek kişiler İl Tarım ve Orman Müdürlükleri bünyesinde kadrolu ve daimi kamu işçisi olacak.

Aşçı alımı için: Lisans Gastronomi bölümü mezunu olmak, Sıcak mutfak ve alakart(ızgara) bölümlerinde en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olmak ve KPSS 60 puan almış olmak şartı aranmaktadır. Çalışma adresi Ankara olarak belirlendi. Bu ilana kişisel durumu NORMAL olanlar başvurabilecek. İŞKUR iş ilan numarası 5005941 olarak belirlendi.

Engelli Bilgisayar İşletmeni (Operatörü) alımı için: MEB' den onaylı ‘’Bilgisayar İşletmeni Sertifikası’’na sahip olmak veya ilgili alanda eğitim aldığını belgelemek. En az ortaöğretim mezunu olmak şartı aranıyor. KPSS Şartı Aranmıyor. Çalışma adresi Bartın İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü. İŞKUR ilan numarası 5006254 diğer ilan 5006359 olarak paylaşıldı.

Eski Hükümlü veya TMY temizlik görevlisi alımı için:  En az ilköğretim mezunu olmak. Çalışma adresi Amasra İlçe Tarım Ve Orman Müdürlüğü' dür. İŞKUR 5006413 no ile başvuru alınıyor.

Engelli Elektrikçi alımı için: Lise ve dengi okulların elektrik bölümünden mezun olması gereklidir. Lise düzeyinde KPSS şartı aranmıyor. Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Çalışma adresi Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak belirlendi. İş ilan numarası 5007494.

Eski Hükümlü veya TMY Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) alımına eski hükümlü/tmy statüsünde lise mezunu en az  1 yıl deneyimli bahçe bakım elemanı (tarım işçisi) alınacaktır. İŞKUR ilan numarası 5007739 olarak belirlendi.

Bahçıvan alımına lise mezunu, en az 1 yıl deneyimli Eski Hükümlü/tmy personel alınacaktır. İlan numarası 5007792 olarak duyuruldu.

Duvarcı alımına lise mezunu, en az 1 yıl deneyimli Eski Hükümlü/tmy personel alınacaktır. İlan numarası 5007822 olarak duyuruldu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.