1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İlköğretim Mezun Güncel İŞKUR İş İlanları – Kamu İşçi Memur Alımları
İlköğretim Mezun Güncel İŞKUR İş İlanları – Kamu İşçi Memur Alımları

İlköğretim Mezun Güncel İŞKUR İş İlanları – Kamu İşçi Memur Alımları

En az ilköğretim mezunu İŞKUR iş ilanları yayımlandı. Kamu kurumları işçi alımı, memur alımı ve kamu personeli alımları yapıyor. Başta Tarım, Et ve Süt Kurumu ve daha diğer kurumlar. ÖGG kartlı güvenlik görevlisi, orman mühendisi ve daha diğer işçiler ola

A+A-

En az ilköğretim olmak üzere lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği güncel İŞKUR iş ilanları yayımlandı. İŞKUR ilanları kamu’ya alımları arasında, Et ve Süt Kurumu, Tarım Bakanlığı, Belediyeler ve Sulama birlikleri gibi bir çok kamu işçi, memur ve kamu personeli alımı ilanları ilan edildi. Alımlara ilan durumlarına göre KPSS 60 puanla ve KPSS şartsız olarak başvuru yapılabilir. Adaylara geniş bir şekilde bilgi verilmiştir. Başvuru şekli ve tarihleri ilave edilmiştir.

Belkız Nizip Pompaj Sulama Birliği, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre çiftçi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 21 Mayıs 2019 tarihi olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Belkız Nizip Pompaj Sulama Birliği çiftçi alımı için başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004983223 olarak belirtilmiştir.

Çiftçi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim mezunu olmak ve sulama sistemlerinde “zirai sulamacı” mesleğinde en az 6 aylık deneyim sahibi olmak yer almaktadır.

Adaylarda aranan ikamet şartı Gaziantep Karkamış’ta ikamet ediyor olmak olarak belirtilmiştir. 22 Mayıs 2019 tarihinde öğleden sonra Birlik Başkanlığı’nda kura çekimi yapılacaktır.

Eleşkirt Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre kepçe operatörü kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 21 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004983032 olarak belirtilmiştir.

Kepçe operatörü alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, ilköğretim mezunu olmak, kepçe operatörü sertifikasına sahip olmak, B ve G sınıfı sürücü belgesine sahip olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Ağrı Eleşkirt ilçesinde ikamet ediyor olması da Eleşkirt Belediyesi kepçe operatörü alımı için adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İşe alımlar için 24 Mayıs 2019 tarihinde saat 14.00-15.00 arasında Eleşkirt Noterlik Binası’nda kura çekimi yapılacaktır.

Atabağı Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre beden işçisi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 21 Mayıs 2019 tarihi olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Atabağı Belediye Başkanlığı beden işçisi alımı başvurularında kullanılacak iş ilan numarası 00004982911 olarak belirtilmiştir.

Beden işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, Siirt Baykan ilçesinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır. Atabağı Belediye Başkanlığı beden işçisi alımı için 27 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Atabağı Belediyesi’nde kura çekimi yapılacaktır.

Kınık Belediye Başkanlığı’nca yayınlanan personel alımı ilanında lise mezunu adayların başvurabileceği güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

Güvenlik görevlisi alımına başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 21 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004982175 olarak belirtilmiştir.

Güvenlik görevlisi alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması, lise mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

Adaylarda aranan ikamet şartı Tokat ili Almus ilçesinde ikamet ediyor olmak olarak belirtilmiştir. İstihdam edilecek olan personel daimi süreyle görevlendirilecektir. Kınık Belediyesi güvenlik görevlisi alımı için işe alımlar kurayla yapılacaktır. 28 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Kınık Belediye Başkanlığı’nda kura çekimi yapılacaktır.

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre temizlik görevlisi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 21 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004983391 olarak belirtilmiştir.

Temizlik görevlisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, askerlikle ilişiği olmamak, en az ilköğretim mezunu olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Batman il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması ve kişisel durumunun “engelli” olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda 28 Mayıs 2019 tarihinde saat 14.00-15.00 arasında kura çekimi yapılacaktır.

Ezine Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre bilgisayar bakım ve onarımcısı kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 20 Mayıs 2019 tarihi olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ezine Belediye Başkanlığı bilgisayar bakım ve onarımcısı alımı için başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004982155 olarak belirtilmiştir.

Bilgisayar bakım ve onarımcısı alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 en fazla 40 yaşında olmak, MEB onaylı Bilgisayar Teknik Servisi Usta Öğreticilik Belgesine ve Ustalık Belgesine sahip olmak, en az 2 yıl deneyim sahibi olmak yer almaktadır.

Adaylarda aranan ikamet şartı Çanakkale ili Ezine ilçesinde ikamet ediyor olmak olarak belirtilmiştir.  24 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Ezine Belediye Başkanlığı’nda kura çekimi yapılacaktır.

Beyler Sulama Birliği, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre çiftçi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru tarihi 20 Mayıs 2019 olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004980725 olarak belirtilmiştir.

Beyler Sulama Birliği çiftçi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, erkek olmak, en az lise mezunu olmak, çiftçi mesleğinde en az 6 yıl deneyim sahibi olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Kastamonu Devrekani ilçesinde ikamet ediyor olması ve E sınıfı sürücü belgesine sahip olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. 28 Mayıs 2019 tarihinde saat 14.00-15.00 arasında Devrekani Noterliği’nde kura çekimi yapılacaktır.

Ağrı Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre mühendis kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 20 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004980815 olarak belirtilmiştir.

Orman endüstri mühendisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, lisans mezunu olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavı’na girmiş olmak ve mesleğinde en az 4 yıl deneyim sahibi olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Ağrı Merkez’de ikamet ediyor olması ve kişisel durumunun “eski hükümlü” veya “TMY” olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Ağrı Belediye Başkanlığı tarafından istihdam edilecek orman endüstri mühendisi daimi olarak görevlendirilecektir. Tarım ve Orman Bakanlığı Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü yayınladığı personel alımı ilanında Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan 25 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 20 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Aşçı alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, mesleğinde en az 2 yıl deneyim sahibi olmak, İzmir Menemen ve Foça ilçelerinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır. İş ilan numarası 00004981676 olarak belirtilmiştir.

Aşçı yardımcısı alımında adayların; Türk vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması, en az 18 yaşında olması, en az 2 yıl deneyim sahibi olması ve İzmir Menemen, Foça ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004981686 olarak açıklanmıştır.

Temizlik görevlisi alımında adaylarda aranan şartlar; Türk vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, İzmir Menemen ve Foça’da ikamet ediyor olmak olarak belirtilmiştir. İş ilan numarası 00004981796 olarak açıklanmıştır.

Cankurtaran alımında adayların; Türk vatandaşı olması, en az lise mezunu olması, en az 18 yaşında olması, İzmir Menemen ve Foça’da ikamet ediyor olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004981710 olarak açıklanmıştır.

Manisa Öğretmenevi Müdürlüğü yayınladığı personel alımı ilanında temizlik görevlisi kadrosunda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için adayların son başvuru tarihi olan 20 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004982181 olarak belirtilmiştir.

Temizlik görevlisi alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması, en az 18 yaşında olması, temizlik görevlisi mesleğinde en az 2 yıl deneyim sahibi olması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi olmaması gerekmektedir.

Ayrıca adayların Manisa Şehzadeler ilçesinde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. İstihdam edilecek personele asgari ücret ve bir öğün yemek verilecektir.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 28 Mayıs 2019 tarihinde Manisa 2. Noterliği’nde saat 15.00-16.00 arasında kura çekimi yapılacaktır.

Et ve Süt Kurumu, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alımı yayınladı. Yayınlanan ilana göre şoför kadrosunda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 20 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004982464 olarak belirtilmiştir.

Şoför alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu sağlık kurulu raporuyla belgeleyebilmek yer almaktadır.

Ayrıca adayların Ankara ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olması, Psikoteknik belgesine sahip olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. İşe alımlar kurayla yapılacak olup 28 Mayıs 2019 tarihinde Et ve Süt Kurumu Çankaya’da kura çekimi yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.