İş Bankası 4 Şehre En Az Lise Mezunu Şoför Alımı Yapılacak

İş Bankası 4 Şehre En Az Lise Mezunu Şoför Alımı Yapılacak

İş Bankası kendi bünyesine yerleştirmek üzere 4 şehir en az lise mezunu şoför alımı yapılacağını yayınladı. İş Bankası şoför alım sınavına hangi adaylar ne şartlarda başvurabilecek?

İş Bankası 4 şehre yerleştirmek üzere şoför alım sınavı yapacak. En az lise mezunu Şoför alımı sınavına başvuru şartları nelerdir? Başvuru şartları şekli ve sınav tarihleri haber detaylarda verilmiştir.

Alım Yapılacak Yerler: İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Zonguldak şehirleri olarak ilan edilmiştir.

En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak. 2017 yılından önce alınmış en az B sınıfı ehliyet veya 2017 yılından sonra alınmış en az D1 sınıfı ehliyet sahibi olmak. Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini 06.08.2019 tarihi itibarıyla tamamlamış olmak.

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. 6 Ağustos 1991 ve sonrasında doğmuş olmak. İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir. Daha önce, Bankamızca yapılan Şoför, Özel Güvenlik Görevlisi veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) işe alım sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

İstanbul, İzmir, Gaziantep, Zonguldak illerinde ikamet etmek ya da bu illerde ikamet edebilecek olmak. SRC1 ve SRC2 belgelerinden herhangi birine, SRC3 ve SRC4 belgelerinden herhangi birine sahip olmak. İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

Sınava son başvuru tarihi 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü saat 12:00 olup başvurular sadece internet adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir.

Başvurular arasından yapılacak değerlendirme sonucu sadece uygun bulunan adaylara, 2 Ağustos 2019 Cuma günü sürece ilişkin davet gönderilecektir. Alım sürecinin tüm aşamaları sonucunda başarılı bulunan adaylara, kadro olanaklarımız doğrultusunda görev teklifi yapılacaktır. Başvuru, sınav ve iletişim adresleri kılavuz içerisinde yer almaktadır.

İş Bankası şoför alımı kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.