İş Bankası 5.000 TL Maaşla 6 Personel Alımı Yapıyor

İş Bankası 5.000 TL Maaşla 6 Personel Alımı Yapıyor

Türkiye İş Bankası Kasım ayında yeni bir alım duyurusu yayımladı. Başvuruların dün başladığı ilanda farklı kadrolarda toplamda 6 personel bankanın şubesinde istihdam edilecek. İstihdam edilecek personel kadrosu arasında uzmanlar da bulunuyor.

İş Bankası tarafından 11 Kasım'da yayımlanan personel alımı başvuruları başladı. Vergi uzmanı, siber güvenlik uzmanı, bulut bilişim ve platform mühendisi, Devops(yazılım) mühendisi, iletişim ağ yönetim mühendisi, bilgi sistemleri iç kontrol uzmanı istihdamı yapacak.

Alınacak kadroların derecesi yüksek ve görevi önemli olduğu için yüksek maaş alınabiliyor. Örneğin Türkiye'de siber güvenlik uzmanı ortalama 5700 TL alırken yazılım (devops) mühendisi 5 bin ile 7 bin arasında maaş alabilmektedir.

Başvuru tarihleri:

Bankanın yayımladığı ilana başvurular devam ediyor. Son başvuru tarihi ise 11 Aralık 2019 Çarşamba günü saat 12:00 olarak belirlendi. Başvurular sona erdikten sonra sürecin ilk aşaması 21 Aralık 2019 Cumartesi günü İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilecektir.

Başvurular nasıl yapılacak:

Bankanın yayımladığı alım ilanına başvuru yapacak adaylar İş Bankası Aday Kariyer portalı üzerinden sisteme üye olacak.

Üye olduktan sonra CV oluşturacak adaylar ilgilenebileceğiniz ilan kısmında yer alan aktif "Vergi uzmanı, siber güvenlik uzmanı, bulut bilişim ve platform mühendisi, Devops(yazılım) mühendisi, iletişim ağ yönetim mühendisi, bilgi sistemleri iç kontrol uzmanı" iş ilanına başvuru yapabilecek.

Başvuru koşulları:

Bankanın bilgi teknolojileri bölümünde görevlendirilecek personel alımına başvuru yapmak için genel yetenek testi, değerlendirme aşaması, insan kaynakları görüşmesi, panel mülakat aşamalarını başarıyla geçmek gerekmektedir.

Adayın İngilizce bilgisinin de olması gerekiyor. Bu yüzden TOEFL (IBT) sınavından en az 85 puan almış olma şartı bulunmaktadır. Ayrıca 30 yaşını doldurmamış olma şartı da adaylardan beklenilmektedir.

Askerlikle ilgili şart ise adayın en az 2021 Mayıs ayına kadar askerliğini tecil ettirmiş olması gerekmekte veya Ocak 2020'ye kadar terhis olacak şekilde başvuru yapabilecektir.

Bankalar gibi özel iş ilanlarının yayımladığı bölümümüz olan personel alımı sayfasını takipte kalarak gelişmelerden an be an haberdar olun. İş Bankası 6 personel alımı kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.