İş Bankası Banka Memuru Alımı Başvuruları 13 Ağustos Kadar

İş Bankası Banka Memuru Alımı Başvuruları 13 Ağustos Kadar

İş Bankası Ağustos ayı banka memuru alımı ilanları yayınlanarak başvuru kabul etmeye başladı. 7 farklı unvanda şehirlere alım yapılacaktır. Toplam 104 öğrenim durumu bölümü mezunları bu alıma başvuru yapabilecek.

Banka memuru alımı Ağustos ilanları

İş Bankası banka memuru alımı yapacağını yayınlayarak başvuru almaya başladı. 7 farklı unvanlarda alım gerçekleşecektir. 13 Ağustos 2020 tarihi bitimine kadar 104 okul bölümü mezunları bu alıma başvuru yapabilecektir. Adaylar kolay başvuru yapabilmesi için sayfa sonunda link adresi sunulmuştur.

İş Bakası Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilecek banka memuru alımı internet üzerinden online sınav düzenlenecektir. Başvurular 13 Ağustos 2020 Perşembe günü saat 12:00 ’ye kadar kabul edilecek olup sadece aşağıda verilen internet adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir.  Başvurunuz uygun bulunduğu takdirde sınav davetiniz başvuru bilgilerinizde belirttiğiniz e-postanıza 20 Ağustos 2020 Perşembe günü gönderilecektir.

Banka Memuru Alım Şartları

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren başvuru link adresinde bulunan 104 bölümlerinden mezun olmak. Yaş 20 Ağustos 2020 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (20 Ağustos 1990 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.) Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. Askerlik: Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf yada en erken Temmuz 2021 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak. Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak. Affa uğranmış olunsa dahi,  herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.

Sınav Şekli

Genel Yetenek Sınavı Sayısal ve sözel yeteneği ölçmeye yönelik sorulardan oluşmaktadır. Online olarak yapılacak Yetenek Testinin süresi 70 dakikadır.

İş Bankası banka personeli alımı kılavuz ve başvuru detayları için link adresi verildi.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum