İş Bankası Eylül Ayı Yardımcı Personel Alımı Yetenek Testi İle Yapacak

İş Bankası Eylül Ayı Yardımcı Personel Alımı Yetenek Testi İle Yapacak

İş Bankası Eylül Ayı yardımcı personel alımı ilanları yayımlayarak yetenek testi sınavı ile yapacağını duyurdu. Adaylar için iki kılavuz yayımladı. Sınav tarihlerini ve yapılacak 3 aşama kılavuz içerisine yerleştirildi.

İş Bankası Eylül ayı yardımcı personel alım ilanları yayımladı. İş Bankası personel alımı yetenek testi ile yapacağını ilan etti. Adaylara ayrıca toplam uygulanacak 3 aşama kılavuz ile verildi. 2 kılavuz halinde personel alımı yayımlandı. İki branşta alım yapılacaktır. Yetenek testleri ve daha diğer tüm şartlar kılavuz içerisinde verilmiştir.

İş Bankası Uzman Yardımcısı Alımı;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve linkte yer alan bölümlerinden mezun olmak.

İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve linkte yer alan sertifikalardan birine sahip olmak.

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken Şubat 2021 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak.

Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (19 Ekim 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.).

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

1. İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 2019 Kasım ayı içerisinde mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.

2. Yabancı dil sertifikaları evrak hazırlama aşamasında talep edilecektir. Dil sertifikasının 31.03.2020 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir.

3. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2019 Kasım ayı içinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

4. İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.
Daha önce, Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin Değerlendirme Merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak, Yapılan Uzman Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak. Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.

Başvurular 9 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 12:00’a kadar kabul edilecek olup sadece cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden başvuru yapılabilecektir.

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı alımı;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve detayları tabloda yer alan bölümlerinden mezun olmak.

İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve tabloda yer alan sertifikalardan birine sahip olmak.

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2020 yılı Haziran ayına kadar tecil ettirmiş olmak.

Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (9 Kasım 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.).

Sınav başvuruları 30 Ekim 2019 Çarşamba gün sonuna kadar kabul edilecek olup sadece cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir. Şube ya da Genel Müdürlük birimlerine aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı alımı için tıklayın. İş Bankası Uzman yardımcısı alımı için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.