İş Bankası Lise Yada Önlisans 4 İlde Büro Memuru Alımı Yapacak

İş Bankası Lise Yada Önlisans 4 İlde Büro Memuru Alımı Yapacak

Türkiye İş Bankası tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan ile lise veya önlisans mezunu 4 ilde büro memuru alımı yapılacağı açıklandı. Alımı yapılacaklar için şartlar ve başvuru şekli verildi.

Başvuru Şartları; İŞKUR üzerinden İş Bankası büro memuru alımı için ilan yayınlandı. Buna göre Yozgat, Çanakkale, Balıkesir ve Sakarya illerinde personel alımı yapılacaktır. Bu personeller büro görevlisi olarak istihdam edilecektir. Türk vatandaşı olan, 30 yaşını doldurmayan, kamu haklarından yasaklı olmayan, erkek adaylarda askerliğini yapmış, lise ya da önlisans mezunu olan adaylar başvuru yapacaktır.

Bedensel, duygusal ya da sosyal yeteneklerinde en az yüzde 40 oranında engeli olan adaylar arasından alım yapılacaktır. Tam teşekküllü hastanelerden alınan raporlar ile engel durumunun ispatlanması gerekir.

Sakarya’da 2 personel, Çanakkale 3, Balıkesir’de 4 ve Yozgat’ta 2 personel alımı olmak üzere toplamda 11 personel alımı yapılacaktır. Bu kişiler büro personeli olarak görev yapacaktır.

Başvuru Usulü; İlanlara başvuru yapmak isteyen adaylar İşkur üzerinden başvuru yapabilir. İlanlar şu anda açık ilanlar arasında yer alıyor. Son başvuru tarihi ilanlarda belirtilmiştir. Ancak ayın 23-29 arasında olduğunu söyleyebiliriz. Başvuru yapmak için İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmak gerekir.

Elektronik ortamda ya da İşkur il ilçe müdürlüklerine giderek kayıt olunabilir. Kayıt olduktan sonra elektronik olarak ya da bizzat başvuru yapmak mümkündür. Başvurular yapıldıktan sonra değerlendirme İş Bankasına aittir. Bu süreçlerin sonunda belirtilen unvanlarda engelli personel alımı yapılacaktır.

Sakarya 00005316542 iş ilan numarası ile başvuru kabul ediyor.

Çanakkale 00005320128 iş ilan numarası ile başvuru yapılabilir.

Balıkesir 00005322967 ile başvuru yapılacak.

Yozgat 00005333773 iş ilan numarası ile başvurulacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum