1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. İş Bankası Mayıs Ayı Personel Alımları
İş Bankası Mayıs Ayı Personel Alımları

İş Bankası Mayıs Ayı Personel Alımları

İlerleyen günler içerisinde gerçekleştirilecek olan güncel İş Bankası personel alımları haberimizde yer almaktadır. MasterClass Staj Programı, Uzman Yardımcısı ve Takip Memuru Alımı Yapılacak.

A+A-

Uzman Yardımcısı
İş Bankası’nın İstanbul’da bulunan genel müdürlük birimlerinde uzman yardımcısı istihdam edilecektir. Başvuru yapacak adayların TC vatandaşı olmaları gereklidir. Bunun yanı sıra İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden birisinden uluslararası geçerliliği olan TOEFL, Goethe ve Dalf gibi sınavlardan yeteri kadar puan alınması gereklidir. Ayrıca bu sınavların 31 Aralık 2018 tarihine kadar da geçerliliğinin bulunması gereklidir. 

Adayların 2 Haziran 1988 ve sonrasında doğmuş olmaları gereklidir. İlanda belirtilen bölümlerden mezun olmak da aranan şartlardandır. Başvuru yapacak adayların kamu haklarından yasaklı olmamaları gereklidir. Bunun haricinde ise herhangi bir suçtan hüküm giymiş olmamak da gereklidir. 

Bu alım için yazılı ve sözlü olmak üzere 2 aşamalı sınav gerçekleştirilecektir. Yazılı sınav 2 Haziran tarihinde yapılacak olup başvurular 28 Mayıs gününe kadar yapılabilecektir. 

Takip Memuru Alımı 
İş Bankası takip memuru alımı için adayların TC vatandaşı olmaları ve 30 yaşını doldurmamış olmaları gereklidir. Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. Daha önceden takip memurluğu yapmış olanlar tercih sebebidir. Adayların kamu haklarından yasaklı olmamaları ve seyahat engelinin de bulunmaması gereklidir. Bu ilana başvuru yapan adaylar 29 Mayıs 2018 tarihinde sınava tabi tutulacaklardır. 

MasterClass Staj Programı 
İş Bankası üniversite öğrencilerine de staj imkanı sunmaktadır. Bu kapsamda pek çok bölümde eğitim gören öğrenciler bu staj için başvuruda bulunabilirler. Öğrencilerin TC vatandaşı olmaları gerekmektedir. Öğrencilerin 2 veya 3.sınıfta olmaları gereklidir. Bunun haricinde iyi seviyede İngilizce bilen adayların başvuru yapmaları gereklidir. Bir diğer şart ise SGK primlerinin üniversiteler tarafından karşılanması gereklidir. Bu şartları sağlayan adaylar başvuru yapabilirler.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.