İş Bankası Mülakat ve Sürüş Testi İle Şoför Alımları; Lise

İş Bankası Mülakat ve Sürüş Testi İle Şoför Alımları; Lise

İş Bankası yeni ilanlar ile şoför alımları yapıyor. İş Bankası lise mezunu adaylar arasından mülakat ve sürüş testi ile şehirlere şoför alımları gerçekleştirecek. Lise mezun başvuru şartları neler?

İş Bankası şoför alımları başvuru koşulları ve şartları neler? İş Bankası yeni ilanlar yayınladı. Banka lise mezunu adaylardan mülakat ve sürüş testi sınavı ile şoför alımları yapacak. Bu alımlara başvuru nasıl yapılacak. Banka şoför alım harici banka personel alımları yapıyor. Bütün ilanlar için adres aşağıda bulunmaktadır.

İş Bankası Şoför Alım Sınavına Kimler Başvurabilecek? Adayların T.C. vatandaşı olması, 6 Ağustos 1991 ve sonrası doğumlu olmaları, en az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmaları, İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Zonguldak illerinde ikamet etmek veya bu illerde ikamet edebilecek olması.

2017 yılından önce alınmış en az B sınıfı ehliyet veya 2017 yılından sonra alınmış D1 sınıfı ehliyete sahip olmak, erkek adaylar için eylemli askerlik görevini 6 Ağustos 2019 tarihi itibariyle tamamlamış olması.

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, SRC1 ve SRC2 belgelerinden herhangi birine, SRC3 ve SRC4 belgelerinden herhangi birine sahip olması.

Daha önce İş Bankası tarafından yapılan Şoför, Özel Güvenlik Görevlisi veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) işe alım sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olması.

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olması.

6 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerli bir psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olması şartları bulunmaktadır.

İş Bankası Şoför alım sınavına başvurmak isteyen adayların 31 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını yapması gerekiyor.

İş Bankası tarafından yapılan ilan ile banka bünyesine lise mezun İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Zonguldak illerinde çalıştırılmak üzere sınav ile şoför alımı yapacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.