1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR 12 Temmuz Resmi Kamu Kurumları 65 Kamu Personel Alım İlanları
İŞKUR 12 Temmuz Resmi Kamu Kurumları 65 Kamu Personel Alım İlanları

İŞKUR 12 Temmuz Resmi Kamu Kurumları 65 Kamu Personel Alım İlanları

İŞKUR 12 Temmuz 2019 tarihinde resmi kamu kurum ve kuruluşlarına 65 kamu personeli alımı ilanları yayınladı. Alıma başvuracaklar nitelik, şartlar, sertifikalar ve öğrenim durumları detaylar haber içerikte sunulmuştur.

A+A-

İŞKUR 12 Temmuz resmi kamu kurumlarına 65 kamu personeli alımı ilanları yayımladı. Başvuracaklar için öğrenim durumları, şartları, nitelikleri ve istenen sertifikalar haber içerisinde verilmiştir. Alımı Akdeniz Üniversitesi, Bayburt Aydıntepe Belediye Başkanlığı, Erzincan Refahiye Belediye Başkanlığı, Kayseri Bahçelik Sulama Birliği ve Malatya Turgut Özal Üniversitesi yapıyor. Kadrolara alım unvanları her haber için değişiklik gösteriyor.

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Merkez Yemekhane Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere geçici işçi statüsünde 1 Gıda Mühendisi alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 12 Temmuz 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla duyurmuştur. Başvurular başlamış olup 16 Temmuz 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00005066128 olarak verilmiştir.

Gıda Mühendisi alımı 1 kişi için; Lisans mezunu olması, en az 6 aylık iş deneyimine sahip olması ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olan bay-bayan adayların müracaatları kabul edilecektir. Çalışma adresi Üniversite Kampüsü Arapsuyu Merkezi Yemekhane Müdürlüğü Antalya/Merkez olarak ilanda belirtilmiştir.

Bayburt Aydıntepe Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi işçi statüsünde 4 Temizlik Görevlisi, 3 İş Makineleri Operatörü ve 3 Kamyon Şoförü olmak üzere toplam 10 personel alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 16 Temmuz 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

Temizlik Görevlisi alımı 4 kişi için; En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00005065585 olarak verilmiştir.

İş Makineleri Operatörü alımı 3 kişi için; En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması, G sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş adaylar başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00005065683 olarak verilmiştir.

Kamyon Şoförü alımı 3 kişi için;  En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması, D ve E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00005065805 olarak verilmiştir. 23 Temmuz 2019 tarihi saat 11:00 ile 12:00 arasında noter kura çekilişi yapılacaktır.

Erzincan Refahiye Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere geçici işçi statüsünde 8 Beden İşçisi (Gene) alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 12 Temmuz 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 16 Temmuz 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

Beden İşçisi (Genel) alımı 8 kişi için; En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması ve adayların 18 yaşını doldurması gerekmektedir. İş ilan numarası 00005063558 olarak verilmiştir. 19 Temmuz 2019 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Refahiye Belediye Başkanlığı hizmet binasında kura çekilişi yapılacaktır. Çalışma adresi Kemaliye Mahallesi Erzincan Caddesi No:9 24300 Refahiye/Erzincan olarak ilanda belirtilmiştir.

Kayseri Bahçelik Sulama Birliği daimi işçi statüsünde 1 Beden İşçisi (Genel) alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 16 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00005065499 olarak verilmiştir.

Beden İşçisi (Genel) alımı 1 kişi için; İlköğretim mezunu olması, F sürücü belgesine (5 yıl deneyimli) olması ve 18 yaşını doldurmuş erkek adayların başvuruları kabul edilecektir. 23 Temmuz 2019 tarihi saat 9:00 ile 10:00 arasında Bahçelik Sulama Birliğinde kura çekilişi yapılacaktır. Çalışma adresi Pazarören Mahallesi Eski Belediye Binası 38000 Pınarbaşı/Kayseri olarak ilanda belirtilmiştir.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı ilan kapsamında güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, tekniker, teknisyen, ziraat teknisyeni, bilgisayar mühendisi, elektrikçi, matbaa işçisi kadrolarında istihdam etmek üzere toplamda 45 personel alımı yapacağını açıkladı. Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 16 Temmuz 2019 tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi alımı için adayların; lise mezunu olması, 21-40 yaş aralığında olması, MEB onaylı silahlı güvenlik sertifikasına sahip olması, en az 6 yıl deneyim sahibi olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, en az 175 cm boya sahip olması, MEB onaylı ilk yardım sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Beden işçisi (temizlik) alımı için adaylarda aranan şartlar; en az lise en fazla lisans mezunu olmak, 18-40 yaş aralığında olmak, en az 6 yıl deneyim sahibi olmak, MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak, MEB onaylı ilk yardım sertifikasına sahip olmak, Malatya Battalgazi’de veya Yeşilyurt’ta ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Teknisyen alımında; lise ve dengi okulların elektrik-elektronik bölümünden mezun olmak, 20-30 yaş aralığında olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Battalgazi’de ikamet ediyor olmak, en az 6 ay deneyim sahibi olmak şartları aranmaktadır. Bilgisayar mühendisi alımı için adayların; mühendislik fakültelerinin bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olması, KPSSP3’ten en az 60 puan almış olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve Battalgazi’de ikamet ediyor olması gerekmektedir. İlanlara ulaşmak isteyen adayların İŞKUR iş ilanları resmi internet sitesi üzerinde işyeri unvanı bölümüne “Malatya Turgut Özal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı” yazmaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum