İŞKUR 219 kamu personel alımı online başvuruları devam ediyor

İŞKUR 219 kamu personel alımı online başvuruları devam ediyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) personel alımı başvuruları devam ediyor. Online başvurular ile farklı kurum ve kuruluşlar bünyesinde 219 kişilik alım yapılmaktadır. Başvuru detayları ve kontenjan bilgileri haberimizde yer almaktadır…

10 farklı kurum tarafından yapılacak olan ve toplamda 219 kişilik kontenjan açılan kamu personeli alımları için başvuru süreçleri başladı. Adayların online yapacakları başvuruları için acele etmesi gerekiyor. işte kurum, unvan ve kontenjan bilgileri…

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 

İŞKUR üzerinden yapılacak olan Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımları için 67 kişilik kontenjan açıldı. 30 Kasım tarihinde başlayan başvurular için en geç 4 Aralık gün sonuna kadar başvuru yapmak mümkün olacaktır.

Deniz Trafik Operatörü, Kılavuz Kaptan, 2. Kaptan, 2. Mühendis, Büro Personeli ve Gemici alanlarında alım yapılacaktır.

İlgili haberimize buradan erişebilirsiniz.

TÜİK Personel Alımları

TÜİK tarafından hazırlanan ve KPSS şartsız olarak ilan edilen 40 personel alımı için Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli alımı yapılacaktır. 4 Aralık gün sonuna kadar yapılacak ilanın başvuru kılavuzunun yer aldığı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

ÇAYKUR İş İlanları

ÇAYKUR tarafından 3000 TL maaş ile 87 personel alımı yapılacaktır. Beden İşçisi unvanı ile yapılacak olan alımlar için başvurular dün (1 Aralık 2020) başlamış olup; İŞKUR online başvuruları 4 Aralık 2020’de sona erecektir.

İlgili haberimize buradan erişebilirsiniz.

DSİ Personel Alımları

DSİ personel alımları kapsamında en az ilkokul mezunu ve 40 yaş üzeri görevlendirmeler  gerçekleştirilecektir. İŞKUR ilan numaralarının ve başvuru detaylarının yer aldığı haberimize buradan erişebilirsiniz.

Diğer İŞKUR İş İlanları ve İlan Numaraları

2 Nisan Polis Evi tarafından 00005790779 numaralı İŞKUR iş ilanı aracılığı ile Sıhhi Tesisatçı, 00005790801 numaralı ilan ile de Aşçı Yardımcısı alımı yapılacaktır. 

Çamlı Çay Fabrikası Müdürlüğü dahilinde engelli kamu personeli alımı kapsamında 8 kişilik kontenjan ile Beden İşçisi (Genel) alımı yapılacaktır. Başvurular için 00005790787 numaralı ilan kabul edilecektir.

Ayrıca aynı kurum dahilinde 00005790807 numaralı ilan ile Eski Hükümlü veya TMY Beden İşçisi personel alımı yapılacaktır.

00005793290 numaralı ilan ile engelli kamu personeli alım kontenjanından Horasan Belediyesi tarafından 2 Beden işçisi alınacak olup; 

Son olarak 4 Aralık 2020 tarihinde sona eren online İŞKUR başvuruları dahilinde Konya Karatay Belediyesi tarafından 1 Makam Şoförü alımı yapılacaktır. İlgili ilanın numarası 00005790131 olarak beyan edilmektedir.

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.