1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR 24 Nisan 2018 Kamu Kurumları Personeli Alımı
İŞKUR 24 Nisan 2018 Kamu Kurumları Personeli Alımı

İŞKUR 24 Nisan 2018 Kamu Kurumları Personeli Alımı

İş kurumu tarafından 24 Nisan 2018 de yayınlanan ilanlar ile sahil güvenlik komutanlığı, gazi üniversitesi, polis moral eğitim merkezi ve bilecik belediyesi olmak üzere kamu kurumlarına personel alımları yapılacak.

A+A-

Alımı yapılacak kişiler iş kurumu üzerinden sahil güvenlik komutanlığı, gazi üniversitesi, polis moral eğitim merkezi ve bilecik belediyesine kamu personeli olarak istihdam edilecektir.

Gazi Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı 4 kişi alacak olup 2 kişi engelli ve 2 kişi eski hükümlü veya (TMY) terörle mücadelede yaralanan statüsünde (Kantin Görevlisi) kamu personeli alımı yapılacaktır. Engelli 2 kişi lise mezunu ve EKPSS girmiş olma şartı mevcuttur. Başvuru ilan numarası 00004391671 olarak ilan edildi. TMY veya eski hükümlü lise mezunu ve KPSS girmiş olma şartı mevcuttur. Başvuru iş ilan numarası olarak verilmiştir.

İş Kurumunun 24 Nisan 2018 tarihinde yayınlamış olduğu ilanla Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı İzmir Bayraklı' da çalıştırılmak üzere daimi süreli 1 Mekaniker - Deniz Motorları alımı yapacağını duyurmuştur. Başvuruların başlamış olup 03 Mayıs 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını iş kurumu üzerinden online veya şahsen yapacaklardır. İş ilan numarası 00004391907 olarak verilmiştir.

Mekaniker - Deniz Motorları alımı için; Lise ve dengi okul mezunu olmak ve 2016 KPSSP94 (Kamu Personeli Seçme Sınavı) girmiş olması gerekmektedir. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

24 Nisan 2018 tarihiyle İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanla Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü daimi süreli 1 kişi engelli statüsünde Gıda Mühendisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvuruların başlamış olup 03 Mayıs 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004392675 olarak belirtilmiştir.

Gıda Mühendisi alımı için; Lisans mezunu (Gıda Mühendisliği bölümü mezunu) olması gerekmektedir. 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına ( EKPSS ) girmiş olması gerekmektedir. Türk vatandaşı olması, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmaması gerekmektedir. Engelli olduğuna dair sağlık kurulu raporu bulunması, Gıda mühendisliği görevini yapmasına engel sağlık probleminin bulunmaması ve tam teşekküllü Devlet Hastanesinden çalışmasında sakınca olmadığını Sağlık Kurulu Raporu ile belgelendirmek, iyi derecede bilgisayar programlarını kullanabiliyor olduğunu belgelemek ve tercihen orta düzey İngilizce dili biliyor olması gerekmektedir.

Bilecik Bozüyük Belediyesi Başkanlığında Pide Ustası olarak çalıştırılmak üzere geçici işçi statüsünde 1 kişi alım yapacağını 24 Nisan 2018 tarihinde İş Kurumunun yayınlamış olduğu ilanla duyurmuştur. Başvurular başlamış olup 03 Mayıs 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004393162 olarak verilmiştir.

Pide Ustası alımı için; En az ilköğretim mezunu olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Pide Ustası mesleğinde en az 4 yıl iş deneyiminin olması ve MEB onaylı Ustalık ve Kalfalık Belgesine sahip olması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.