1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. İŞKUR Bankalara 26 Gişe Yetkilisi ve Büro Memuru Alımları
İŞKUR Bankalara 26 Gişe Yetkilisi ve Büro Memuru Alımları

İŞKUR Bankalara 26 Gişe Yetkilisi ve Büro Memuru Alımları

İŞKUR farklı bankalara yerleştirilmek üzere 26 gişe yetkilisi, büro memuru ve şube asistanı alımı yapılıyor. İŞKUR iş ilanları banka personeli alımları şehir ve unvan dağılımına göre detaylar haberimizde.

A+A-

İŞKUR iş ilanları banka personeli alımları yapılmaktadır. 26 banka memuru alımı için branş bazında gişe yetkilisi, şube asistanı ve büro memuru alımı olarak gerçekleşecektir. Alımları Türkiye İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası ve Türk Ekonomi bankası yapmaktadır.

Muğla İş Bankası İş İlanları Kariyer; 00005374814 iş ilan numarası ile 5 kişi büro memuru alımı yapılıyor. İş Bankasında çalıştırılmak üzere lise, ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmayan kamu haklarından yoksun bulunmayan herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan ENGELLİ personeller alınacaktır. Başvuru 25 Şubat 2020 de sona eriyor.

Kahramanmaraş İş Bankası Şubesi Açık İş İlanı; 00005381204 numara ile 4 kişi en az lise mezunları arasından büro görevlisi alımı yapılacak. Son başvuru tarihi olarak 28 Şubat 2020 açıklanmıştır. En az lise, Ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu olmak, 30 yaşını doldurmamış ve erkek adayların için askerlikle ilişiği bulunmayan engelli büro görevlisi aranıyor.

Kocaeli Gebze Kuveyt Türk Katılım Bankası Kariyer İş İlanı; 00005395805 iş ilan numarası ile 1 kişi en az lise mezunu adaylar arasından alım yapılacaktır. Sisteme belge girilmesi, tarama yapılması, dosyalama ve finansal projelerde görev alacak engelli bay-bayan personel alınacaktır. Başvuru son tarih 29 Şubat olarak ilan edildi.

Tekirdağ İş Bankası bankacılık mesleğinde ofis elemanı olarak talebe başvurmak isteyen iş arayanların dikkatine! 7 kişi 00005400412 iş ilan numarası ile 10 Mart 2020 bitimine kadar beden işçisi alımı yapılıyor. Mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak. Engelli olmak; bedensel, duygusal ve sosyal yeteneklerindeki özürleri nedeniyle çalışma gücünün en az % 40' ından yoksun olduğunu tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporuyla belgelemek. Kamu haklarından yoksun bulunmamak. Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak. Erkek adaylar için: Askerlikle ilişiği bulunmamak ve en az lise mezunu olması gerekmektedir.

Antalya Türk Ekonomi Bankası 1 kişi şube asistanı alımı şartları; en az lise en fazla doktora yapmış olanlar başvuru yapabiliyor. 00005408050 iş ilan numarası ile 13 Mart tarihi bitimine kadar başvuru yapılabilir. Güllük Şubesin de istihdam edilmek üzere Şube asistanı olarak çalışacak engelli personel alınacaktır.

Antalya İş Bankası 8 kişi Banka Gişe Yetkilisi alımı 13 Mart 2020 tarihine kadar başvuru kabul edecektir. Mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak. Engelli olmak; Bedensel, duygusal ve sosyal yeteneklerindeki engelleri nedeniyle çalışma gücünün en az %40’ından yoksun olduğunu tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu raporuyla belgelemek. Kamu haklarından yoksun bulunmamak. Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak. Erkek adaylar için: Askerlikle ilişiği bulunmamak. Lise, ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu olmak. İş ilan 00005408105 numarası olarak verilmiştir.

Başvurular verilen ilan numaraları ile birlikte Türkiye İş Kurumuna veya internet ortamında belirtilen tarih bitmeden online olarak yapılabilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum