İŞKUR başvuruları başladı, 17 temizlik ve güvenlik alım ilanı

İŞKUR başvuruları başladı, 17 temizlik ve güvenlik alım ilanı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yapılacak olan sürekli işçi alımı ilanlarına başvuru süreci başladı. 4 gün sürecek olan başvurular dahilinde 17 kişilik güvenlik ile temizlik personeli alımı yapılacaktır. İşte detaylar…

Sürekli işçi alımları dahilinde devam eden kamu personeli alım ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan personel alımı ilan detaylarına göre; 17 kişilik kontenjan açıldı.

Kamu üniversitesi personel alımları kategorisinden yayımlanan ve 10 Ağustos 2020 tarihli Resmi Gazete aracılığı ile duyurulan ilana göre; Erzincan iş ilanları dahilinde Binali Yıldırım Üniversitesi tarafından personel alımı yapılacağı açıklanmaktadır.

Başvuru Süreci

17 kişilik kamu üniversitesi sürekli işçi alımı için yapılacak olan başvurular bugün itibari ile başladı. Resmi Gazeteden yayımlanan iş ilan detayları Türkiye İş Kurumunda (İŞKUR) yer alırken; adayların hem başvuru bilgilerini hem de başvuru işlemlerini yapacakları yer olarak İŞKUR resmi internet adresi işaret edildi.

10 Ağustos itibari ile açılan sistem üzerinden adaylar online başvuru yapacaktır. Söz konusu başvurular için en geç 14 Ağustos 2020 tarihine kadar başvuru işlemleri devam edecektir. 

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi sürekli işçi alımı için yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre; 3 farklı ilanda kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

İki farklı unvanda personel alımı yapılacak olup; 3 kişilik kontenjan ile Güvenlik Görevlisi; 1 kişilik kontenjan ile Güvenlik Görevlisi ve 13 kişilik kontenjan ile Temizlik Hizmetleri Görevlisi alımı yapılacağı ilan edilmektedir.

Başvuru Şartları İŞKUR Numaraları

3 Güvenlik Hizmetleri (Silahsız) alımı için adayların; geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, 14 Ağustos 2020 tarihi itibariyle Ortaöğretim (Lise) mezunu olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olma, İlk Yardım Belge/Sertifikasına sahip olmak ile 18-30 yaş şartına sahip olmak koşullarını sağlamaları gerekmektedir. Refahiye ikamet şartı aranmaktadır. Takip edilecek İŞKUR iş ilan numarası 00005621366’dır.

1 Güvenlik Hizmetleri (Silahsız) personel alımı için 00005621577 numaralı ilan ile 18-35 yaş şartı; özel güvenlik kimlik kartı; lise mezuniyeti; B sınıfı ehliyet ve Erzincan Merkez ilçesinde ikamet etme şartı aranmaktadır.

Son olarak 00005621826 numaralı ilan ile 18-35 yaş aralığında, Erzincan Merkez’de ikamet eden Gıda ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Belgesi’ne sahip olan 13 Temizlik Personeli alımı yapılacaktır.

Başvuruların akabinde 20 Ağustos 2020 tarihinde Erzincan Üniversitesi Erdoğan BÜYÜKKASAP Kongre Merkezi (Yalnızbağ Yerleşkesi) adresinde kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum