1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR Başvurusu 9 Eylül 2019 Da Bitecek İşçi ve Personel
İŞKUR Başvurusu 9 Eylül 2019 Da Bitecek İşçi ve Personel

İŞKUR Başvurusu 9 Eylül 2019 Da Bitecek İşçi ve Personel

İŞKUR tarafından başvuruları devam eden ve 9 Eylül 2019 tarihinde sona erecek ilanları siz takipçilerimize sunuyoruz. Bu kapsamda bir çok kurum işçi ve personel alımı ilanları yayınlamış olup online başvuru devam ediyor.

A+A-

İŞKUR başvurusu devam eden ve 9 Eylül 2019 tarihinde sona erecek işçi ve personel alımı ilanlarını takipçilerimiz için derledik. Yayınlanan ilanlarda bir çok kamu kurumunun personel alımı yaptığı görülmektedir. Önemli olan bir not her şehir kendi ikametinden alım yapmaya başladı. Büyük genel kurumlar hariç diğer tüm ilanlarda ikamet şartı aranmaktadır.

TÜVTÜRK lise mezunu 6 daimi personel alımı ilanı yayımladı. Başvuruları başlayan ilana başvuru yapacaklar online veya şahsen başvuru yapılacaktır. İşte TÜVTÜRK personel alımı başvuru şartları; Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni Alımı için; Teknik lise, endüstri meslek lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, otomotiv, tesviye ve elektrik-elektronik bölümü mezunu olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası 00005136615 olarak verilmiştir. Yalova İkameti olanlar başvuru yapabilecek.

Van Muradiye Öğretmenevi; personel alımları için 3 Aşçı Yardımcısı alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Adayların İŞKUR üzerinden takip edecekleri başvuru ilan numarası 00005138307 olarak verilmiştir.

Aydın Kuşadası Öğretmenevi için çıkılan personel alımı ilanlarında ise; 1 Aşçı Yardımcısı ve 1 Temizlik Görevlisi alımı yapılacaktır. Aşçı Yardımcısı ilanına başvuru yapacak olan adayların takip edeceği İŞKUR ilan numarası 00005144824 olurken; Temizlik Görevlisi alımı için başvuru yapacak olan adayların ise 00005144899 numaralı ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Mardin Savur Öğretmenevi personel alımları için ilana çıkılmıştır. Söz konusu ilanlarda 5 farklı unvan için toplamda 11 personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Savur Öğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde görev yapacak olan personellerin kontenjan, unvan ve İŞKUR iş ilanları takip numaraları aşağıda yer aldığı gibidir.
3 Aşçı Yardımcısı başvuruları için 00005147523; 3 Yemekhane İşçisi alımı için 00005147544; 1 Aşçı alımı için 00005147711, 1 Diyetisyen alımı için 00005147869 ve 1 kişi olmak üzere bir diğer Aşçı alımı için ise takip edilecek İŞKUR takip numarası 00005148015 olarak ilan edilmiştir. Adayların ilanlarda yaza her özel şarta uygun olduklarını kontrol ettikten sonra en geç 10.9.2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Kastamonu Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Abana Belediye Başkanlığı bünyesinde gerçekleştirilmek üzere personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alımların iki farklı unvan ile toplamda 2 kişilik kontenjan ile yapılacağı açıklanırken, 1 kişilik kontenjan ile Şoför ve 1 kişilik kontenjan ile de işçi alımı yapılacaktır. İşçi alımı için başvuru yapmak isteyen adayların, ilgili başvuruları için İŞKUR iş ilanı takip numarası 00005144542’dir. Şoför Alımı için başvuru yapacak olan adayların ise iş ilanlarına dair detayları ve süreçleri takip edecekleri ilan numarası 00005144561 olarak temin edilmiştir.

Söz konusu alımlara başvuru yapacak olan iki aday için de Abana Belediyesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve ilkokul mezunu olmak koşulu aranmaktadır. Başvuru yapacak olan adaylar için son başvuru tarihi; 9.9.2019 tarihi olarak verilmiş olup; sonuçların ise 10.9.2019 tarihi saat 10:00-11:00 arasında Abana Belediye Başkanlığı'nda yapılacak kura ile belirleneceği açıklanmıştır.

Aksaray Belediyesi tarafından yapılacak bir personel alımı süreci başlatılmış olup; alımların yapılacağı ise aracı kurum olan İŞKUR vasıtası ile yayımlanmıştır. Alımların toplamda bir birim ve tek kişi ile yapılacağı açıklanırken; istihdamın ise Havuz Suyu Operatörü unvanı ile yapılacağı açıklanmıştır.

Aksaray Belediyesi Havuz Suyu Operatörü alımı için başvuru yapacak olan adayların başvuru şartı olarak belirlenen her kritere uymak zorunluluğu bulunurken; adayların en az ilköğretim mezunu, en az 14 yıl deneyime sahip e sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve MEB onaylı havuz suyu operatörlüğü belgesine sahip olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adayların İŞKUR iş ilanlarından takip edebilecekleri ilan numarası 00005144972 olup; ilgili başvurular için son gün ise 9.9.2019 tarihi olarak ilan edilmiştir. Sonuçlar 16.09.2019’da Topakkaya Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında gün boyunca yapılacak olan kura sonucu belli olacaktır.

Erzincan Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü olarak tayin edilmiş olup, personeller İliç Belediye Başkanlığı tarafından istihdam edilecektir. Söz konusu istihdam alımları için başvuru yapacak olan adayların görevlendirileceği birim Temizlik Personeli unvanı ile hizmet talep edilen birim olmak üzere, adayların özel çalışacakları alan ise çöp toplama alanıdır.

Erzincan Belediyesi personel alımı olarak çıkılan ilanda İliç Belediyesi temizlik personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların başvurularını şahsen ve online olarak İŞKUR resmi sayfasından takip etmeleri mümkün olup; adayların aynı zamanda ilanı takip edecekleri numara 00005134325’dır. Başvuruları için adayların belediye sınırları içerisinde ikamet ediyor olma ve en az ilkokul mezunu olma zorunluluğu bulunurken; adayların başvuru yapabileceği son tarih ise 9.9.2019 olarak ilan edilmiştir.

Cumhuriyet Üniversitesi bahsi geçen minvalde yayımlanan son personel alımı ilanlarında yer alan bilgilere göre, istihdam için alımların yapılacağı adres olarak Sivas Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Üniversitesi adresi verilmektedir. Alımların yapılacağı birim, unvan ve kontenjan bilgileri için verilen bilgilerde yer alan ifadelere göre; istihdamların 11 kişilik ayrılmış olan kontenjan ile sınırlı olmak koşuluyla, Temizlik Görevlisi unvanı ile yapılacağı açıklanmıştır.

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar için gerekli olan başvuru şartları; en az ilköğretim mezuniyetine sahip olmak, Ulaş, Gölova, Doğanşar, Altınyayla/Sivas, Akıncılar, Zara, Yıldızeli, Şarkışla, Suşehri,  Sivas Merkez, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik, Gürün, Gemerek, Divriği ilçelerinden birinde ikamet ediyor olmak ve "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) şartlarına uygun olmaları gerekmektedir. Başvurular için işlemlerin yapılacağı son tarih 9.9.2019 olarak verilmiş olup; adayların süreci takip edecekleri İŞKUR ilan numarası ise 00005136749 olarak verilmiştir.

Trakya Üniversitesi söz konusu ilanlara örnek olarak verilebilecek ve yayımlanmış olan son ilanda yer alan bilgilere göre; 10 kişilik TMY ve Eski Hükümlü ile 8 kişi ile sınırlı olmak kaydı ile Engelli kamu personeli alımı yapacağını ilan etmiştir. Bahsi geçen 10 kişilik eski hükümlü ve TMY personel alımı için başvuru yapacak olan adayların Beden İşçisi unvanı ile görevlendirileceği açıklanırken; aynı zamanda adayların İŞKUR üzerinden takip edebilecekleri iş ilan takip numarası ise 00005147402 olarak verilmiştir.

TMY ve Eski Hükümlü olmak üzere istihdam edilecek 8 personel ise Beden İşçisi unvanı ile görevlendirilecek olup; takip edilecek ilan numarası ise 00005147485 olarak verilmiştir. Engelli alımı için başvuru yapacak olan adayların başvuruları için yapılacak olan kura çekimi 17 Eylül 2019 tarihinde saat:14.00’da Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi / Edirne’de gerçekleştirilecektir.

Ayrıca engelli kadrosu için başvuru yapacak olan adayların; Toksik maddelerle çalışmasına engel karaciğer, Kan Hastalığı ve Böbrek hastalığı olmayan, Zihinsel Davranış Bozukluğu olmayan, Göz hastalıkları; Gözlük ile düzeltilmiş görmesi tam olanlar, Ortopedi rahatsızlığı; Üst ekstremite rahatsızlığı olmayanlar, Epilepsi rahatsızlığı olmayan, İnsulin bağımlılığı olmayan, Ağır kalp ve damar enjeksiyon fraksiyonu %50 ve üzeri olanlar ve ileri kalp ve aort yetmezliği olmayanlar, Kanser gibi kronik rahatsızlığı olmayan adaylar olmak şartlarına uymaları zorunludur.

İŞKUR iş ilanları başvurularını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.