İŞKUR belediye İlkokul mezunu şoför ve işçi ilanları yayımlandı

İŞKUR belediye İlkokul mezunu şoför ve işçi ilanları yayımlandı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş ilanları yayımlandı. 12 Ağustos iş ilanları dahilinde iki farklı belediye tarafından yapılacak olan ilkokul mezunu kamu personeli alımı başvuru sürecine dair detaylar açıklandı.

Ülke genelinde kamu personeli alımı noktasında önemli derecede istihdam ilanı yayımlamaya devam eden Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından güncel ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Sürekli işçi alımı, memur alımı ve sözleşmeli personel alım ilanları yayımlayan kurum tarafından bugün itibari ile yeni belediye personel alımları yayımlanmaya başlandı.

12 Ağustos 2020 İŞKUR İlanları

Belediye personel alımı için yayımlanan kamu personel alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; Tokat iş ilanları ve Kayseri iş ilanları dahilinde yeni duyurular yapıldı. 

Tokat Bereketli Belediye Başkanlığı tarafından ilan edilen kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; 1 kişilik işçim alımı yapılacağı açıklandı.

Reşadiye Belediye Başkanlığı tarafından takip edilecek süreç kapsamında Beden İşçisi (Genel) unvanı ile personel alımı yapılacaktır. 1 kişilik kontenjan açılırken; 00005622556 numaralı İŞKUR iş ilanı ile başvuru işlemleri gerçekleştirilecektir.

Online yapılacak olan başvurular İŞKUR resmi internet adresi üzerinden yapılacaktır. Bugün itibari ile başlayan personel alımları için en geç 17 Ağustos 2020 tarihine kadar başvuru işlemleri devam edecektir.

Okur yazar ile lise mezunu olan arasında olan adayların başvuru yapabilecekleri iş ilanı için adayların kura yöntemi ile istihdam edileceği açıklanmış olup; Reşadiye Belediye Başkanlığı bünyesinde 18 Ağustos 2020 saat 11:00’de kura çekimi yapılacaktır.

Çalışma adresi olarak Bereketli Reşadiye Orta Mah. Reşadiye/Tokat  adresi verilmektedir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yayımlanan bir diğer ilana göre; Eski Hükümlü" veya "TMY” statüsünde yapılacak olan personel alımı için 1 kişilik Şoför-İtfaiye Aracı Şoförü alınacağı beyan edildi.

En az ilkokul mezunu olan adayların başvuru yapacakları personel alımı için 00005626506 numaralı ilan ile İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden başvuru yapılacağı açıklandı. Adaylar bugünden itibaren 17 Ağustos 2020 tarihine kadar başvuru yapabilecektir.

B-BE-C1-C1E-C-CE-D1-D1E-D-DE sürücü belgelerine sahip olan ve Kayseri’de ikamet eden adayların başvuruları kabul edilecek olup; 20 Ağustos’ta Kayseri Büyükşehir Belediyesi 3.Kat İhale Salonunda kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.