İŞKUR Belediyeler 31 Temmuz İş İlanları Yayınlandı

İŞKUR Belediyeler 31 Temmuz İş İlanları Yayınlandı

Belediyeler, İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan personel alımlarına başvurular elektronik ortamda yapılacaktır.

31 Temmuz 2019 Çarşamba tarihinde Karacabey Belediye Başkanlığı, Kayıhan Belediye Başkanlığı ve Ramazan Güzelyıl Soner Demirkan Adi Ortaklığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Yapılacak olan personel alımları için başvurular elektronik ortamda 5 Ağustos 2019 Pazartesi tarihine kadar yapılacaktır.

31 Temmuz 2019 Çarşamba tarihi itibariyle başvurular başlamış olup 5 Ağustos 2019 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Adayların iş ilan numaralarını kullanarak İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Karacabey Belediye Başkanlığı personel alımı için başvurularda kullanılacak iş ilan numaraları beden işçisi için 00005090915, mezar kazma işçisi için 00005089720 ve beden işçisi için 00005091840 olarak belirtilmiştir.

Karacabey beden işçisi alımı için adayların; en az ilköğretim mezunu olması, en az 18 yaşında olması, Bursa Karacabey ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. 7 Ağustos 2019 tarihinde kura çekimi yapılacaktır.

Kayıhan mezar kazma işçisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; ilköğretim veya lise mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak ve Afyonkarahisar İhsaniye’de ikamet ediyor olmak yer almaktadır. 9 Ağustos 2019 tarihinde kura çekimi yapılacaktır.

Beden işçisi alımında; en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, Çorum ilinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Ayrıca Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi 15 kamu işçisi alımı yapmaktadır. İlana ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum