1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. İŞKUR Havalimanına En Az Lise Mezun 8 Memur Alımı Yayımladı
İŞKUR Havalimanına En Az Lise Mezun 8 Memur Alımı Yayımladı

İŞKUR Havalimanına En Az Lise Mezun 8 Memur Alımı Yayımladı

İŞKUR üzerinden havalimanına istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 8 personel alımı yayımladı. Alım İŞKUR ilan numaraları ile yapılacak olup başvuru online veya şahsen yapılabilir.

A+A-

İŞKUR havalimanına yerleştirilmesi için en az lise mezunları arasından 8 personel alımı yayımladı. Dalaman Havalimanı bünyesinde istihdam edilmek üzere İŞKUR üzerinden 8 en az lise mezunu memur ve teknik personeller alınacaktır. Alım şartları ve numaraları ayrıntılı olarak aşağıda verilmiş olup adayların başvurularını şahsen havalimanına gelerek yapmaları gerekmektedir.

00004795983 İŞKUR ilanları numarası ile 1 Bagaj Memuru alınacaktır. Alınacak personelde aranan şartlar ise melek lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının elektronik, elektrik, mekanik, otomasyon veya bilgi işlem bölümlerinden mezun, bagaj sistemleri konusunda bilgi sahibi, askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Muğla bölgesinde ikamet eden erkek personellerin bizzat hava limanına başvurularını 30 Mart 2019 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

00004794468 İŞKUR ilan numarası ile 2 Elektrik Teknisyeni alınacaktır.  Alınacak personellerde aranılan şartlar şöyledir. Meslek liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik bölümünden mezun olması, elektrik arıza bakım çalışmalarında deneyimli, tercihen alçak gerilim ve orta gerilim tecrübesi olan, tercihen EKAT belgesi sahibi olan, en 2 yıl tecrübeli, askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Muğla bölgesinde ikamet eden, B sınıfı sürücü belgesi olan erkek elektrik teknisyeni alımı için son başvuru tarihi 30 Mart 2019 dur.

00004794644 İŞKUR ilan numaralı havalimanı personeli alımı için 1 kişi Elektronik Teknisyeni alınacak. Elektronik teknisyeni alım şartları ise şu şekildedir. Meslek lisesi veya Meslek Yüksekokulu Elektronik, Mekanik, Otomasyon veya Bilgi işlem bölümlerinden mezun olması, sistem ve donanımların bakım ve arıza giderilmesinde en az 2 yıl tecrübeli, askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, B sınıfı sürücü belgesi olan ve Muğla bölgesinde ikamet eden erkek adayların başvurularını 30 Mart 2019 tarihine kadar havalimanına bizzat yapmaları gerekmektedir.

00004794568 İŞKUR ilan numarası ile 2 kişi Mekanik Sistemler Teknisyeni alınacak. Alınacak personellerde aranılacak şartlar şöyledir. Makine, mekatronik, torna tesviye, metal işleri ve benzeri branşlardan  Meslek Yüksekokulu veya lise mezunu olanlar, pnömatik ve hidrolik devre tesisatı bilgisine sahip, elektrik kaynağı yapabilen, mekanik makine bakım alanında en az 2 yıl deneyimli, askerliğini yapmış, 35 yaşını tamamlamamış, Muğla bölgesinde ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi erkek personellerin başvurularını 30 Mart 2019 tarihine kadar havalimanına bizzat yapmaları gerekmektedir.

00004795349 İŞKUR ilan numarası ile 1 (Bir) Isıtma Soğutma ve Hava Kontrolü (HVAC) teknisyeni alınacak. Aranılan şartlar ise en az meslek liseleri iklimlendirme soğutma teknolojileri ve  ilgili bölümlerinden mezun, fancoil, kanallı klima, ısı pompası, klima santrali, chiller cihazlarının bakım ve arızaları konusunda 2 yıl tecrübeli, ısıtma kazanı işletme ve bakım tecrübeli kalorifer ateşçisi belgeli, bilgisayar ofis programlarını kullanabilen, askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Muğla bölgesinde ikamet den, B sürücü belgesi sahibi erkek adayların 30 Mart 2019 tarihine kadar başvurularını bizzat havalimanına yapmaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum