İŞKUR İlanı! 174 Koruma Güvenlik görevlisi ve Temizlik Personel Alım

İŞKUR İlanı! 174 Koruma Güvenlik görevlisi ve Temizlik Personel Alım

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanda 174 koruma güvenlik görevlisi ve temizlik personel alım yapılacağı duyuruldu. Trakya Üniversitesi bu alımı gerçekleştiriyor. En az ilkokul mezunları bu alıma başvuru yapabilecek.

İŞKUR ile 174 koruma güvenlik görevlisi, temizlik personel ve hasta yaşlı bakım personeli alım yapılacağı duyuruldu. Trakya Üniversitesi kamu alımı başvurularına hangi aday ne gibi şartlarda başvuru yapabileceği detaylandırıldı.

Temizlik Görevlisi Alımı 71 Kişi Başvuru Şartları;

En az İlköğretim mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşını doldurmamış olmak. 24 saat vardiyalı ve nöbet usulü çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak. Başvurular 00005556321 iş ilan numarası ile yapılacak.

Koruma ve Güvenlik Hizmetleri (Güvenlik Görevlisi) Alımı 30 Kişi Şartları;

İşin niteliği ve çalışma ortamı dikkate alınarak asgari sağlık koşullarını taşıyıp taşımadığına ilişkin Sağlık Kurulu Raporları istenecektir. Şartları taşımayanların tespiti halinde göreve başlama işlemleri yapılmayacaktır. Tartılma ve ölçülme: Kadın adayların en az 1.65 Erkek adayların en az 1.70 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak ve 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşını doldurmamış olmak.

Herhangi bir önlisans veya lisans programlarından mezun olmak,  5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini (Silahlı/Silahsız) başarı ile tamamlamış olmak ve geçerli bir Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak. 24 saat vardiyalı ve nöbet usulü çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak. Başvuru 00005556604 ve 00005556513 numara ile başvuru yapılacak.

Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli Alımı 73 Kişi Başvuru Şartları;

Asgari sağlık koşullarını taşıyıp taşımadığına ilişkin Sağlık Kurulu Raporları istenecektir. Şartları taşımayanların tespiti halinde göreve başlama işlemleri yapılmayacaktır. Ortaöğretim Kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakım, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak ve 18 yaşını tamamlamış olmak. 24 saat vardiyalı ve nöbet usulü çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak. Başvurular 00005556549 iş ilan numarası ile yapılması gerekiyor.

guvenlik.jpg

Noter Kura Tarihi;

Tüm kadrolara başvuranlar için toplam açık işçi sayısının 4 katı kadar aday belirlemek üzere kura çekimi 10 Temmuz 2020 tarihinde saat:13.30’da Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi / Edirne adresinde noter huzurunda yapılacaktır. Ayrıca internet üzerinden kura çekimi canlı olarak yayınlanacaktır.

Başvurular İŞKUR yukarıda verilen numaralar ile 30 Haziran 2020 tarihi bitimine kadar internet ortamında yapılacak. Alıma sadece Edirne şehrinde ikamet edenler başvuru yapabilir.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum