İŞKUR İle EGM Polisevi Sınavsız 20 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR İle EGM Polisevi Sınavsız 20 Kamu Personeli Alımı

Daimi statüde çalışmak üzere iş arayanlar için İŞKUR ile EGM bünyesinde bulunan Polisevi sınavsız 20 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. 2 unvanda alım en az ilköğretim mezunları arasından yapılacağı ilan edildi.

EGM Polisevi Şube Müdürlüğü İŞKUR ile sınavsız 20 kamu personeli alımı yapacak. Alım daimi statüde iş arayanlar için yayınlanmıştı. İki ilanda en az ilköğretim mezunları başvuru yapabilecek. Mersin Polisevi Şube Müdürlüğü alım başvuru şartları paylaşıldı.

Beden işçisi alımı 18 kişi için başvuru şartları; en az ilkokul en fazla lise mezunu, 18 ile 35 yaş arasında olan adayların başvurusu kabul edilecek. Personellerin çalışma saatleri talebi veren kurumca vardiya esasına göre belirlenir. Personeller ihtiyaç halinde kurumun diğer birimlerinde de görevlendirilebilir. Alınacak personele asgari ücret ödenecektir. Deneme süresi 2 ay olup, deneme süresinde başarısız olanların iş sözleşmesi fesh edilecektir. Başvurular 00005513631 iş ilan numarası ile yapılacaktır.

Pide ustası alımı 2 kişi başvuru koşulları; en az ilköğretim en fazla ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olması ve en fazla 35 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir. Başvuru yapacaklar İş Kurumuna 00005513640 iş ilan numarası ile internet ortamında yapabilecekler. Şahsen başvuru kabul edilmiyor.

İlanlara başvuru yapacak adaylar Mersin şehri ve İlçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. 12 Haziran 2020 tarihinde Mersin Polisevi Şube Müdürlüğünde Saat: 09:00 Noter tarafından kura çekimi ve 23 Haziran 2020 tarihinde aynı adreste mülakat yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.