İŞKUR İle En Az Lise Mezunu 100 İşçi Alımı Yapılacak

İŞKUR İle En Az Lise Mezunu 100 İşçi Alımı Yapılacak

ŞA-RA Enerji tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre en az lise mezunu 100 işçi alımı gerçekleştirilecek. Başvuracaklar için başvuru iş ilan numaraları ilave edilmiş olup kolay ulaşım sağlanmıştır.

İŞKUR Başvuruları Nasıl Yapılacak?

İlan İŞKUR üzerinden yayınlandığı için başvurular da İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Bu kapsamda başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR sistemine kayıtlı olmaları gerekmektedir. Kayıt işlemleri ise internet üzerinden gerçekleştirilebileceği gibi en yakın İŞKUR şubesine gidilerek de yapılabilir. Kayıt olduktan sonra başvuru işlemleri de gerçekleştirilebilir.

Son başvuru tarihi 27 Ocak 2020 olarak belirlendi. bu tarihten sonra başvurular alınmayacak. Adayların bilgi ve belgelerini doğru bir şekilde zamanında iletmeleri gereklidir.  yanlış bilgi ve belgelerin işe alımlarda esas alınmayacağını ifade etmek gerekir. Ayrıca bu tür yanlış bilgi verenler hakkında da yasal işlemler başlatılacaktır. Dolayısıyla başvuru esnasında adayların son derece dikkatli olmalarında fayda vardır. Başvuru iş ilan numarası 00005244387 olarak açıklanmıştır.

Başvuru Şartları

Adana’da faaliyet gösteren ŞA-RA Enerji İŞKUR üzerinden işçi alımı için ilan yayınladı. İlan kapsamında en az lise mezunu olan 100 personel alımı gerçekleştirilecek. Adayların makine, metal işleme veya motor bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Eğer adaylar ilkokul mezunu ise bu durumda ustalık, kalfalık veya metal ile ilgili MYK belgesi almış olmaları gereklidir.

Adayların 21 ile 35 yaş arasında olmaları gerekmektedir. Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir.  Bu şartları sağlamayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.