İŞKUR ilkokul mezunu temizlik personeli alım ilanı yayımladı

İŞKUR ilkokul mezunu temizlik personeli alım ilanı yayımladı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yapılan kamu personeli alımlarına yenileri eklenmeye devam ediyor. Yapılan son açıklamalara göre İŞKUR üzerinden başlayan başvurular için ilkokul mezunu 5 temizlik personeli alımı yapılacaktır.

Kamu personeli alımı, şehir hastanesi personel alımı, memur alımı, sürekli işçi alımı ve geçici işçi alımları kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan ilanların güncel başvuru bilgileri belli olmaya devam ediyor.

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre 5 kişilik kontenjan açılan istihdam ilanı ile personel alımı yapılacak olup; ilgili personel alımının kamu üniversitesi kamu personeli alımı kapsamında ilan edildiği bildirildi.

Mardin İş İlanları

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde devam eden istihdam ilanlarında önemli bir pay sahibi olan Mardin şehrinde görevlendirilmek üzere yapılacak olan personel alımları için Mardin Artuklu Üniversitesinde görevlendirmeler yapılacağı açıklandı.

Üniversite rektörü tarafından onaylanan ilan Çalışma Bakanlığı resmi yayın organlarından ilan edilirken; aynı zamanda bugün ( 2 Temmuz 2020 ) Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile de yayımlandı.

Başvuru Süreci

Koronavirüs sürecinden dolayı ağırlık verilen ve elektronik ortamda online olarak yapılan kamu personeli alımları için başvurular bugün başladı. İŞKUR resmi internet adresi üzerinden online başvuru yapacak olan adaylar; aşağıda belirtilen İŞKUR iş ilanı takip numaraları ile birlikte en geç 6 Temmuz 2020 tarihine kadar başvurularını yapacaklardır.

İŞKUR Takip Numaraları

5 kişi olarak açılan Mardin Artuklu Üniversitesi Temizlik Personeli alımı için farklı İŞKUR ilan numaraları ile farklı ilanlar yayımlandı. 1 kişilik başvuru için 00005567845 numaralı İŞKUR iş ilan numarası ile işlem yapılacak olup; ayrıca 2 kişilik alım için 00005568214 ve 00005568252 numara ile 2 kişilik daha personel alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Mardin Artuklu Üniversitesi kamu personeli alımı için yayımlanan ilan ve İŞKUR duyurularında yer alan bilgilere göre; adayların öncelikli olarak en az ilkokul mezunu olması talep edilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak ve mesleğini icra etmeye mani bir rahatsızlığı bulunmamak şartları aranan alımlar için başvuru süreci devam etmektedir. 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum