İŞKUR İnternet Başvuruları KPSS 60 Puanla Başladı! Türkiye

İŞKUR İnternet Başvuruları KPSS 60 Puanla Başladı! Türkiye

İŞKUR internet başvuruları KPSS 60 puanla başladı. Türkiye Deniz İşletmeleri Genel Müdürlüğü (T.D.İ.) Kamu Personeli Alımları Yapıyor. Adaylara başvuru şartları ve şekilleri haber içerikte verilmiştir.

İŞKUR internet başvuruları başladı. Yayınlanan ilanda Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü (T.D.İ.)  kamu personeli alımları KPSS 60 puanla başladı.

İŞKUR iş ilanları sayfamızda size göre iş ve alımları bulunuyor. Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden 17 Temmuz 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla çalışma adresi İstanbul ili olmak üzere daimi işçi statüsünde 1 İnşaat Mühendisi, 1 Makine Mühendisi ve 1 Harita Mühendisi olmak üzere toplam 3 Mühendis alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 22 Temmuz 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. 

1 İnşaat Mühendisi alımı için; Lisans mezunu olması, en az 1 yıllık iş deneyimine sahip olması, iyi derecede İngilizce bilmesi ve KPSS puan türünden en az 60 puan almış 18-35 yaş aralığında olan adayların müracaatları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00005069987 olarak belirtilmiştir.

1 Makine Mühendisi alımı için; Lisans mezunu olması, KPSS puan türünden en az 60 puan almış olması ve İngilizce dilini iyi bilen en az 1 yıllık iş deneyimine sahip 18-35 yaş aralığındaki adaylar başvuru yapabilecektir. İş ilan numarası 00005070045 olarak verilmiştir.

1 Harita Mühendisi alımı için; Lisans mezunu olması, en az 1 yıl iş deneyiminin olması, Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması ve iyi derecede İngilizce dili bilmesi gerekmektedir. İş ilan numarası 00005070185 olarak verilmiştir.

Kemankeş Karamustafapaşa Mahallesi Kemankeş Caddesi No:47 Karaköy Beyoğlu/İstanbul çalışma adresi olarak belirtilmiştir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.