İŞKUR İşçi, Aşçı, Şoför personel alımları bugün sona eriyor

İŞKUR İşçi, Aşçı, Şoför personel alımları bugün sona eriyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; çok sayıda ve farklı unvanlarla yapılacak olan personel alımları için online başvurular bugün sona eriyor! işte detaylar…

Türkiye genelinde kamu personeli alımı alanında yapılmaya devam edilen ve memur alımı, sürekli işçi alımı, sözleşmeli personel alımı ve geçici işçi alımı alanında yapılan istihdam süreçleri kapsamında bilgilendirmeler yapılmaya devam ediyor.

Son olarak Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan istihdam ilanlarının başvuru sürecine dair bilgilendirme yapıldı. Adayların online olarak başvuru yapacakları iş ilanlarının başvuru süresi bugün (18 Eylül 2020) gün sonuna kadar devam edecek.

Temizlik İşçisi Alımı

Temizlik İşçisi alımı için çok sayıda ilan yayımlayan İŞKUR tarafından son olarak belediye personel alımı kapsamında ilana çıkıldı. 00005679147 numaralı ilan ile Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) unvanında personel alımı yapılacak olup; görev yeri olarak Erdek Belediye Başkanlığı adres olarak tayin edildi.

Bir diğer Temizlik Personeli alım ilanı da Öğretmenevi iş ilanları kategorisinden yayımlandı. Adayların Ilgaz Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde alacakları görev öncesi yapacakları başvuruların ilgili İŞKUR iş ilan numarası 00005680938 olarak beyan edildi.

Aşçı Alımı İlanı

Aşçı alımı hakkında yayımlanan ve oldukça rağbet gören personel alımları dahilinde bir yeni ilan yayımlandı. Adayların 44. Bakım Fabrika Müdürlüğü dahilinde yapacakları görevlendirmeler önce yapacakları başvuru için 00005680031 numaralı ilan ile başvurular alınmaktadır.

Gemi İşçisi İlanı

Son yıllarda sıklıkla başvuru yapılan gemi personel alımı için Genel Servis İşçisi unvanı dahilinde personel alımı yapılacaktır. Adayların Sahil Güvenlik Onarım Destek Komutanlığı dahilinde görev alacakları ve 00005680138 numaralı İŞKUR iş ilanı ile başvuru yapabilecekleri ilan edildi.

Şoför Alımı

Belediye personel alımı kapsamında yayımlanan şoför alımı dahilinde adayların Kepsut Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilecekleri açıklandı. Şoför-Yük Taşıma unvanı için alınacak olan başvurulara ait olan ilan numarasının 00005680261 olduğu açıklandı.

İşçi ve Onarım Personeli İlanları

Tarım Ve Orman Bakanlığı XI Bölge Müdürlüğü tarafından yapılacak olan kamu personeli alımı için 00005680920 numaralı ilan ile Beden İşçisi (Genel)  alımı yapılacak olup; ayrıca başvuruları bugün sona erecek bir diğer kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; İşletme İnşaat Bakım Onarımcısı unvanı ile 00005681297numaralı İŞKUR ilanı aracılığıyla Düzce Üniversitesi’nde personel alımı yapılacağı açıklandı.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.