1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR Kamu İçin KPSS’siz Kamu Personeli Alımları Yapıyor
İŞKUR Kamu İçin KPSS’siz Kamu Personeli Alımları Yapıyor

İŞKUR Kamu İçin KPSS’siz Kamu Personeli Alımları Yapıyor

İŞKUR ilanları üzerinden kamu için KPSS’siz kamu personeli alımı yayımladı. Alımı Genel müdürlükler, üniversiteler, öğretmenevleri ve belediyeler gerçekleştiriyor. En az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

A+A-

İŞKUR ilanları üzerinden Kamu KPSS’siz kamu personeli alımı yayımladı. Adaylar en az ilkokul mezunu en çok lisans mezunu olması gerekmektedir. Alımı Vakıflar Genel Müdürlüğü, Tutak Öğretmenevi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Manisa Sarıgöl Belediyesi, Aydın Yenipazar Belediyesi, Samsun Atakum Belediyesi ve Bolu Dörtdivan Belediye Başkanlığı yapıyor. Başvurular 8 Mart 2019 tarihinde sona erecek. Başvuru online numaralar ile veya şahsen İş Kurumuna yapılabilir.

Ağrı Tutak Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü daimi işçi statüsünde 1 Beden İşçisi (Genel) alımı yapacağını 4 Mart 2019 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır.

1 Beden İşçisi (Genel) alımı için; İlköğretim mezunu olması, Tutak/Ağrı' da ikamet ediyor olması ve 18-35 yaş aralığındaki bay- bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvuru yapan ve listede yer alan adayların öncelikli durumunu; Eğitim, yabancı dil, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ilgili kuruma bildirmek zorundadırlar. 11 Mart 2019 tarihi saat 9:00 ile 12:00 arasında Tutak Öğretmenevi' nde kura çekilişi yapılacaktır. İş ilan numarası 00004858481 olarak verilmiştir.

Vakıflar Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden 4 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla çalışma adresi Ankara ili olmak üzere daimi işçi statüsünde 2 Diğer Teknisyen ve Teknikerler alımı yapacağını açıklamıştır.

00004858588 iş ilan numarası ile alını yapılacak 1 Diğer Teknisyen ve Teknikerler için; Önlisans (Elektrik, Elektrik-Elektronik) mezunu olması, Kamu Personel Seçme Sınavından puan almış olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

00004859661 iş ilan numarası ile alını yapılacak 1 Diğer Teknisyen ve Teknikerler için; Önlisans (Elektrik, Elektrik-Elektronik) mezunu olması, Engelli Kamu Personel Seçme Sınavından puan almış olması ve 18 yaşını doldurmuş bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı daimi işçi statünde 6 Temizlik Görevlisi alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 4 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla açıklamıştır.

00004859263 iş ilan numarasıyla alımı yapılacak 3 Temizlik Görevlisi için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

00004859284 iş ilan numarasıyla alımı yapılacak 3 Temizlik Görevlisi için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir.

Manisa Sarıgöl Belediye Başkanlığı daimi işçi statüsünde 2 Büro İşçisi alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 4 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 8 Mart 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

2 Büro İşçisi alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, en az 2 yıllık iş deneyiminin olması, B sınıfı (5 Yıl Deneyimli) sürücü belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvuru yapan ve listede yer alan adayların öncelikli durumunu; Eğitim, yabancı dil, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ilgili kuruma bildirmek zorundadırlar.

13 Mart 2019 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Sarıgöl Belediye Başkanlığında kura çekilişi yapılacaktır. İş ilan numarası 00004859324 olarak verilmiştir.

Aydın Yenipazar Belediye Başkanlığı daimi işçi statüsünde 1 Yapı Denetim Yardımcılığı Teknikeri alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 4 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır.

1 Yapı Denetim Yardımcılığı Teknikeri alımı için; Önlisans (Yapı Denetim Yardımcılığı Programı) mezunu olması, Yenipazar/AYDIN’da ikamet ediyor olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir.

13 Mart 2019 tarihi saat 9:00 ile 18:00 arasında Yenipazar Belediye Düğün Salonunda kura çekilişi yapılacaktır. Yeni Mahallesi Yörük Ali Efe Caddesi Sarmaşık Sokak No:3 Yenipazar/Aydın çalışma adresi olarak verilmiştir. İş ilan numarası 00004859425 olarak verilmiştir.

Samsun Atakum Belediye Başkanlığı daimi işçi statüsünde 1 Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik) alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 4 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 8 Mart 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik) alımı için; Ortaöğretim mezunu (metalürji) alımı olması ve 18-30 yaş aralığındaki adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvuru yapan ve listede yer alan adayların öncelikli durumunu; Eğitim, yabancı dil, tecrübe vb, koşulları taşıyıp taşımadıklarını ilgili kuruma bildirmek zorundadırlar.

19 Mart 2019 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Atakum Belediye Meclis Salonunda kura çekilişi yapılacaktır. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir. İş ilan numarası 00004859703 olarak verilmiştir.

Bolu Dörtdivan Belediye Başkanlığı daimi işçi statüsünde 1 Şoför-Yük Taşıma alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 4 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 8 Mart 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Şoför-Yük Taşıma alımı için; Ortaöğretim mezunu olması, en az 10 yıl süreli C-C1-D-D1 Sürücü Belgesinin olması, SRC2 Belgesi ve SRC4 Belgesinin olması gerekmektedir. Başvuru yapan ve listede yer alan adayların öncelikli durumunu; Eğitim, yabancı dil, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ilgili kuruma bildirmek zorundadırlar. 8 Mart 2019 tarihi saat 14:00 ile 15:00 arasında Dörtdivan Belediyesi Meclis toplantı salonunda Noter huzurunda kura çekilecektir. İş ilan numarası 00004860272 olarak verilmiştir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler