1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR Kamu İş İlanları; Belediyeler, Öğretmenevleri ve
İŞKUR Kamu İş İlanları; Belediyeler, Öğretmenevleri ve

İŞKUR Kamu İş İlanları; Belediyeler, Öğretmenevleri ve

İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) üzerinden her gün kamu iş ilanları yayınlanmaktadır. 20 Ağustos 2019 tarihinde Belediyeler, Sulama Birlikleri ve Öğretmenevleri personel alımı yapacaklarını ilan etti.

A+A-

İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) tarafından kamu’ya yerleştirilmek üzere her gün kamu iş ilanları yayımlanıyor. Bugün 20 Ağustos 2019 tarihinde çeşitli iş ilanları ile personel alımları ve ilan numaraları verildi. Alımı Belediyeler, Sulama Birlikleri ve Öğretmenevleri yapıyor. Yeni ilanlara başvuracaklar için iş kurumu ikamet şartı eklemiş bulunmaktadır. Ayrıca iş kurumu tarafından yayınlanan ve başvurusu devam eden personel alımı ilanlarına ulaşmak için aşağıda bulunan sayfa sekme üzerinden ulaşabilirsiniz.

Antalya Alanya Gazipaşa Sulama Birliği işçi statüsünde 2 Mekanik Bakım (Motorlu Taşıtlar Hariç) ve Onarımcısı ve 2 Su Arıza İşçisi olmak üzere toplam 4 personel alımı yapacağını ilan etti. 2 Mekanik Bakım ve Onarımcısı (Motorlu Taşıtlar Hariç) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş İlan numarası 00005114133 olarak verilmiştir. 2 Su Arıza İşçisi alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00005114147 olarak verilmiştir. Başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. 28 Ağustos 2019 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Alanya 2. Noterliğinde kura çekilişi yapılacaktır.

Van Gürpınar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü işçi statüsünde 1 Aşçı ve 3 Aşçı Yardımcısı olmak üzere toplam 4 personel alımı ilanlar yayınlanmıştır. 1 Aşçı alımı için; En az ortaöğretim (Lise) mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Aşçı Ustalık Belgesine veya usta öğrencilik belgesine sahip olması,  Aşçılık işlerinde çalıştığına dair SGK kayıtları ile belgelemesi veya Kamu kurum ve Kuruluşlarında yemek yapım işlerinde daha önceden çalışmış olması, Gürpınar İlçesine İkamet ediyor olması ve en az 360 saatlik hijyen sanitasyon belgesine sahip olması gerekmektedir. 00005113865 iş ilan numarası ile adaylar Aşçılık için başvuru yapabileceklerdir. 3 Aşçı Yardımcısı alımı için; En az ortaöğretim (Lise) mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Aşçı Yardımcısı yeterlilik belgesi veya en az 450 saatlik Aşçı Yardımcısı kursu gördüğüne dair Aşçı Yardımcısı  sertifikasına sahip olması ve Gürpınar İlçesine İkamet ediyor olması gerekmektedir. 000051144001 iş ilan numarası ile Aşçı Yardımcısı alımına başvurabilirler. 2 Eylül 2019 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Gürpınar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Toplantı salonunda yapılacaktır.

Erzincan Kargın Belediye Başkanlığı işçi statüsünde 1 İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikeri alımı yapacak. İŞKUR üzerinden 20 Ağustos 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikeri alımı için; Önlisans (İklimlendirme ve Soğutma teknolojisi bölümü) mezunu olması ve 18-30 yaş aralığındaki adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. 2 Eylül 2019 pazartesi günü saat 10:00 ile 11:00 arasında Kargın Belediye Başkanlığı hizmet binasında noter kurası çekilecektir. Çalışma adresi Atatürk Altunkent Kasabası 24880 Tercan Erzincan olarak ilanda belirtilmiştir. İş ilan numarası 00005114469 olarak verilmiştir.

İş Kurumu üzerinden kamu kurumlarına personel ve memur alımlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için İŞKUR iş ilanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.