1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR Kamu’da Günlük 182 TL Maaşla Çalışacak Kamu Personeli
İŞKUR Kamu’da Günlük 182 TL Maaşla Çalışacak Kamu Personeli

İŞKUR Kamu’da Günlük 182 TL Maaşla Çalışacak Kamu Personeli

İŞKUR güncel iş ilanları kamu için yayımladı. Kamu’da 182 TL maaşla çalışacak kamu personeli alımı İŞKUR iş ilanları olarak ilana çıkılmıştır. Başvurular bayram sonrası Pazartesi günü dahil olmak üzere yapılabilir.

A+A-

İŞKUR güncel kamu iş ilanları yayımladı. Yayımlanan ilanlara göre Kamu’da günlük 182 TL maaşla çalışacak kamu personeli alımı İŞKUR iş ilanları olarak ilan edilmiştir. Başvurular online veya şahsen olarak iş kurumuna yapılabilir. Başvurular bayramdan sonraki ilk iş günü olan pazartesi gün sonuna kadar yapılabilir.

Aydın Didim Belediye Başkanlığı 00004998745 iş ilan numarası ile alım yapacaktır. İş makineleri operatörü için en az ilkokul en fazla lisans mezunu G sınıfı ehliyetli olan adayların başvurusu kabul edilecektir. Alınacak kişiye günlük brüt 182,62 TL maaş ödemesi yapılacaktır.

Isparta Hoyran Sulama Birliği 1 elektrikçi alımı 00004999359 ilan numarası ile başvuru kabul ediyor. Lise mezunu en az 3 yıl deneyim sahipliler başvuru yapacak. 1 beden işçisi için 00004999326 ilan numarası olarak verilmiştir. En az ilkokul mezunu B sınıfı ehliyet istenmektedir.

Eti Maden İşletmeleri Kütahya Tavşanlı 1 kişi proses işçisi alımı 00005000012 iş ilan numarası ile alım yapacaktır. Lise mezunu olması istenmektedir. Eski hükümlü veya TMY olanların başvurusu alınacaktır.

İŞKUR tarafından yapılan en son ilanlarla İl Emniyet Müdürlüğü bünyesine alımı planlanan kamu işçi alımında adayların taşıması gereken özellikler şöyledir. Adayların Türk Vatandaşı olması, kişisel durumunun TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olması, en az ilkokul en fazla lisans mezunu olması, kadın erkek 18 ile 35 yaş aralığında bulunması, askerliğini fiilen yapmış olması.

Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS, KPSS’ YE girmiş olması yeterlidir. Ancak kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

00005003160 İŞKUR ilan numaralı Çorum İl Emniyet Müdürlüğüne TMY 1 kişi işçi alımına başvurmak isteyen adayların 10 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmekte olup başvuranlar arasından 13 Haziran 2019 tarihinde il emniyet müdürlüğü binasında yapılacak kura ile alınacak kişi belirlenecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum