1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR Kamu’ya 2 Nisan İşçi ve Memur Alımı Resmi İş İlanları
İŞKUR Kamu’ya 2 Nisan İşçi ve Memur Alımı Resmi İş İlanları

İŞKUR Kamu’ya 2 Nisan İşçi ve Memur Alımı Resmi İş İlanları

İŞKUR üzerinden 2 Nisan’da kamu’ya resmi işçi ve memur alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Alımı farklı kurumlara olacak ve en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

A+A-

İŞKUR 2 Nisan tarihli kamu’ya resmi işçi ve memur alımı iş ilanları yayınlanmış bulunmaktadır. Alımlara ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Alımı EGM Polisevi, MEB Milli Eğitim Müdürlüğü ve Güzler sulama birliği yapıyor.

Muğla Fethiye Polisevi 00004958901 iş ilan numarası ile 7 kişi servis komisi alımı yapacaktır. En az ilköğretim, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır. Adli Sicil Kaydı Belgesi sunulacaktır. Daha önceden  iş deneyimine sahip olması, sözlü ve uygulamalı mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir. (Bu durumu SGK dökümü ile belgeleyecektir.).

Kırşehir Güzler Sulama Birliği 00004958992 iş ilan numarası ile 1 kişi en az ilköğretim mezunu olması isteniyor. Zirai sulamacı 1 kişi için 00004958920 iş ilan numarası ile en az ilkokul mezunu B sınıfı sürücü belgeli olanlar başvuru yapabiliyor.

Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre beden işçisi kadrosunda görevlendirmek üzere toplamda 9 kamu işçisi alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 6 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004958507 olarak belirtilmiştir.

Beden işçisi alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması, görevini devalı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmaması, en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler