1. HABERLER

  2. İŞKUR İLANLARI

  3. İşkur Kapsamında 12 Adet Belediye İşçi Alım İlanları Yayınlandı
İşkur Kapsamında 12 Adet Belediye İşçi Alım İlanları Yayınlandı

İşkur Kapsamında 12 Adet Belediye İşçi Alım İlanları Yayınlandı

Türkiye İş Kurumu internet sitesinde düzenlenen ilanla Manavgat Gündoğmuş Belediyesine 10 (On) kişi, Kastamonu Azdayav Belediyesine 1 (Bir), Ağrı Taşlıçay Belediyesine 1(Bir) personel alımı ilanı yayınlandı.

A+A-

İşkur kapsamında alınacak Belediyelere alınacak personellerin unvan ve sayıları ise şu şekildedir. Manavgat Gündoğmuş Belediyesine 6 (Altı) adet büro işçisi, 3 (Üç) adet şoför, 1 (Bir) adet Konkasör Operatörü alınacak. Kastamonu Azdayav Belediyesine 1(Bir) adet temizlik görevlisi, Ağrı Taşlıçay Belediyesi 1 (Bir) adet Otobüs Kaptanı ünvanlı alım yapacaktır.

4308362 İşkur ilan numarası ile ilan edilen Manavgat Gündoğmuş Belediyesine  6 (Altı) adet Büro İşçisi alımları için adayların Gündoğmuş İlçe sınırlarında ikamet etmesi, ilkokul mezunu olması gerekmektedir.

4308778 işkur ilan numarası ile Manavgat Gündoğmuş Belediyesine alınacak olan 3 (Üç) adet şoför alımı için adayların ilçe belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi, ilkokul mezunu olması , C sınıfı sürücü belgesi ve SRC4 belgesi ne sahip olması gerekmektedir.

4308933 ilan numarası ile Manavgat Gündoğmuş Belediyesine 1 (Bir) adet Konkasör Operatörü alımına başvuracak kişilerin ilçe sınırları dahilinde ikamet etmesi, ilkokul mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesi olması gerekmektedir.

4309803 işkur ilan numarası ile Kastamonu Azdayav Belediye Başkanlığına alınacak olan temizlik görevlisi ilanıyla ilgilenen adayların Lise Mezunu olması, temizlik işinde 6 (Altı) yıl deneyim sahibi olması, Meb onaylı hijyen belgesi sahibi olması, 2016 KPSS P94 puan türünden 60 puan almış olması gerekmektedir.

4309905 işkur ilan numarasıyla Ağrı Taşlıçay Belediyesinde çalışacak Otobüs Kaptanı ilanına başvurmak için adayların İlkokul veya lise mezunu olması, E sınıfı sürücü belgesi ve 5 (Beş) yıl deneyim sahibi olması, psikoteknik belgesi ve SRC2 belgesi sahibi olmaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.