1. HABERLER

  2. İŞKUR İLANLARI

  3. İŞKUR Koçarlı Bağarası Sulama Birliği 12 Personel Alımı
İŞKUR Koçarlı Bağarası Sulama Birliği 12 Personel Alımı

İŞKUR Koçarlı Bağarası Sulama Birliği 12 Personel Alımı

Bağarası Sulama Birliği iş kurumu üzerinden 04 Nisan 2018 de 12 personel alacağını duyurdu. Adaylarda KPSS şartı aranmayacaktır. Başvurular işkur üzerinden yapılacaktır.

A+A-

Aydın Koçarlı Bağarası Sulama Birliği 04 Nisan 2018 de işçi alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 13 Nisan 2018 tarihine kadar aşağıda belirtilen iş ilan numaraları ile başvura bilirler. KPSS şartı aranmamaktadır.

Nezaretçi ve ustabaşı (su istihsal ve dağıtımı) 1 kişide aranacak şartlar : En az ilkokul en çok önlisans mezun olması ve 1 yıl deneyim şartı aranmaktadır. Çalışma adresi Sulama Birliği Sulama Sahası, İli, İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır. Başvuru ilan numarası 00004357078 olarak duyuruldu.

Nezaretçi ve ustabaşı (su istihsal ve dağıtımı) 12 kişide aranacak şartlar : En az ilkokul en çok önlisans mezun olması gerekmektedir. Çalışma adresi Sulama Birliği Sulama sahası, İli, İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır. Başvuru ilan numarası 00004357126 olarak duyuruldu.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Alınacak işçiye 4857 sayılı iş kanunu hakları verilecektir.

Noter huzurunda kura çekimi 19 Nisan 2018 de Saat 10:00 ile 11:00 arasında sulama birliği hizmet binası toplantı salonunda yapılacak. Adaylar 13 Nisan 2018 tarihine kadar istenen belgeyi teslim edilmesi gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.