İŞKUR KPSS Şartsız 92 Hizmetli Garson Kasiyer Alımı Yapıyor

İŞKUR KPSS Şartsız 92 Hizmetli Garson Kasiyer Alımı Yapıyor

İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere toplamda 92 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Aydın Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü yayınladığı personel alımı ilanlarında; garson, otopark görevlisi, temizlik görevlisi, kasiyer, aşçı, aşçı yardımcısı, bulaşıkçı, kat görevlisi, insan kaynakları müdürü, muhasebe elemanı, yönetici ve depo sorumlusu kadrolarında istihdam etmek üzere toplamda 92 personel alımı yapacağını açıkladı.

Garson kadrosunda 30 kişi, otopark görevlisi kadrosunda 5 kişi, temizlik görevlisi kadrosunda 15 kişi, kasiyer kadrosunda 10 kişi, aşçı ve aşçı yardımcısı kadrosunda 10 kişi, bulaşıkçı kadrosunda 15 kişi, kat görevlisi kadrosunda 3 kişi, insan kaynakları müdürü ve muhasebe elemanı kadrosunda 2 kişi, yönetici ve depo sorumlusu alımı için 2 kişi görevlendirilecektir.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 15 Temmuz 2019 tarihine kadar “İki Çeşmelik Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı No:33 Kuşadası/Aydın” adresine başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adaylarda aranan genel şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak yer almaktadır.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen belgeler; 2 adet vesikalık fotoğraf, ikametgah, nüfus cüzdan fotokopisi, adli sicil kaydı, özgeçmiş olarak belirtilmiştir.

Aydın İŞKUR tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarının başvuru kılavuzlarına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.