İŞKUR KPSS şartsız 96 personel alımı başvuruları bugün sona eriyor

İŞKUR KPSS şartsız 96 personel alımı başvuruları bugün sona eriyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanları dahilinde 96 kişilik güncel başvuru yer alıyor. Söz konusu başvurular online olarak yapılıyor. Başvurular bugün (21 Eylül 2020) sona eriyor! işte detaylar…

Kamu personeli alımı alanında yayımladığı iş ilanları ile takip edilmeye devam edilen Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından çok sayıda personel alımı yapılmaktadır. İşe alımlar farklı şehir ve kurumlar bazında gerçekleşmektedir.

İŞKUR İş İlanları

Bugün sona erecek ve online olarak başvuru yapılacak olan İŞKUR iş ilanları kapsamında;

10 kişilik kontenjan dahilinde Beden İşçisi (Genel) alımı yapılacağı açıklandı. 00005683885 numaralı ilan ile başvuru yapılacak olup; adayların Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tarafından görevlendirileceği beyan edildi.

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından görevlendirilecek olan personel alımları için 62 kişilik kontenjan açıldı. Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı unvanı ile yapılacak olan personel alımları için 00005686006 numaralı ilan tayin edildi.

DSİ 13.Bölge Saymanlık Müdürlüğü tarafından yapılacak olan personel alımları için engelli kamu personeli kontenjanı dahilinde Puantör alımı yapılacağı açıklandı. 00005686052 numaralı İŞKUR iş ilanı ile başvurular yapılacaktır.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından 8 kişilik kontenjan açılan personel alımları için adayların Güvenlik Görevlisi (Silahlı) unvanı ile görevlendirilecekleri beyan edildi. İŞKUR iş ilan numarası olarak 00005686621 ilan tayin edilirken; ayrıca Güvenlik Görevlisi (Silahlı)  unvanı ile 4 kişilik kontenjan dahilinde 00005686624 numaralı ilan ile farklı bir ilana çıkıldığı açıklandı.

Ayrıca 8 kişilik kontenjan dahilinde Temizlik Görevlisi alımı yapılacak olup; alımların 00005686659 numaralı ilan aracılığı ile yapıldığı beyan edildi.

Belediye personel alımı kapsamında yer alan bir diğer ilana göre; Meriç Belediye Başkanlığı tarafından 3 kişilik kontenjan dahilinde Temizlik Görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. 00005686650 numaralı ilan ile başvuru yapılacaktır.

Başvuru Süreci

Geçtiğimiz hafta içerisinde yayımlanan İŞKUR iş ilanlarına yapılacak olan başvurular resmi internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Yukarıda yer alan başvurular 21 Eylül 2020 gün sonuna kadar devam edecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.