1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR Kurumdışı Kamu’ya Personel Alımları 2019 Yılı
İŞKUR Kurumdışı Kamu’ya Personel Alımları 2019 Yılı

İŞKUR Kurumdışı Kamu’ya Personel Alımları 2019 Yılı

İŞKUR tarafından kamu’ya yerleştirilmek üzere kurumdışı personel alımları yayımlandı. Alımları Belediyeler ve SYDV ler firma üzerlerinden yapıyor.

A+A-

İŞKUR Kurumdışı 2019 yılı kamu’ya SYDV personel alımları yayımlandı. Alımları Kırklareli, Sinop, Tokat, Niğde, Osmaniye, Kastamonu, Kocaeli ve Edirne şehirleri yapıyor. İŞKUR ilanları olarak sistemde yayınlananlar sunulmuştur. Her haber içerisinde kendi kılavuzu mevcuttur.

Kastamonu Cide Belediyesi Turizm Mühendislik İnşaat Nakliyat Hafriyat Pazarlama San ve Tic. Ltd. şirketi bünyesinde istihdam edilecek olan personellerin unvanlarına dair yer alan bilgide; Temizlik, İnşaat, Turizm, Sosyal Tesisler ve Bina İçi görevler unvanları ile alımların gerçekleştirileceği duyuruldu. Cide Belediyesi içerisinde yapılacak olan 7 kişilik beden işçisi istihdamına başvuru yapmak isteyen vatandaşların 18 yaşını bitirmiş ve aynı zamanda emekliliğe hak kazanmamış olma koşulu ibareleri eklendi.

Kocaeli Belediyelerinden Karamürsel Belediyesi bünyesinde kurulan ve insan kaynakları görevlerini üstlenen Kar Bel Personel A.Ş şirketi tarafından istihdam edilecek personelin unvanına ilişkin olarak yapılan açıklamada CANKURTARAN ibaresi yer aldı. Belediye bünyesinde cankurtaran olarak görev yapılacak alımların 1 kişi ile sınırlı tutulduğu açıklanırken, söz konusu 1 kişilik cankurtaran istihdamının geçici nitelik ile alımı yapılacağı ayrıca belirtildi.

Edirne’ye bağlı olarak hizmet veren İpsala Belediyesi bünyesinde alımı yapılacak personele ilişkin verilen unvan bilgileri doğrultusunda; ilgili personelin sekreter olarak görev yapacağı ilgili vatandaşların bilgisine sunulmaktadır. İpsala Belediyesi’nde Sekreter olarak görev alacak olan personel için süresiz ve sözleşmeli alım yapılacağı ilan edilirken, ilgili alımın bir kişi ile sınırlı tutulduğu ilan edilmiştir.

Osmaniye kentinde yer alan ve Ekmekçilik isi ile uğraş bulan Ata Ekmekçilik şirketi bünyesinde personel alimi için ihtiyaç doğduğu belirtildi. İlanda yer alan bilgilere göre Ata Ekmekçilik içerisinde istihdam edilecek olan personelin unvanına ilişkin yapılan açıklamada; Temizlik Personeli alimi yapılacağı açıklanırken, bahsi geçen isçilerin alimi için 2 kişilik kontenjan bulunduğu belirtildi.

Niğde Bor Belediyesine alımı yapılacak olan personelin Bor Belediyesi Personel Limited Şirketi bünyesinde gerçekleştirileceği belirtilirken; alımı yapılacak olan personelin daimi statüde işe alınacağı belirtildi. Belediye bünyesinde alımı yapılacak olan personelin unvanına dair verilen bilgide Büro Yönetimi ve Sekreterlik unvanı ile 1 kişilik alım yapılacağı ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu.

Tokat Niksar ilçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde istihdam edilecek personellere ilişkin verilen detaylı bilgilere göre istihdam edilecek personeller geçici statüde alımları yapılacağı bilgisine yer verildi. Çok sayıda yapılacağı ilan edilen personel alımlarının farklı unvanlarda yapılması öngörülürken, unvanlar için; 5 kişilik Temizlik isçisi ve ayrıca 1 Kişilik şoför alımları yapılacağı ilgili vatandaşların ve kamuoyunun bilgisine sunuldu.

Kırklareli iline bağlı olarak hizmet veren Kıyıköy Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere işçi alımı yapıldığı ilan edilmektedir. Yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre Kıyıköy Belediyesi içerisinde hizmet talebi ile alımı yapılacak olan işçinin unvanına dair verilen bilgide; Beden İşçisi ibaresi yer almaktadır. Kıyıköy Belediyesi’nde beden işçisi olarak alınacak kişi için 1 kişilik kontenjan açıldığı belirtilmekle birlikte; ilgili işçinin geçici statüde işe alınacağı da ilanda yer alan bilgiler arasında ayrıca belirtilmektedir.

Sinop’ta faaliyet gösteren ve hali hazırda kazı çalışmaları devam eden arkeolojik çalışmalar içerisinde görevlendirmelerin yapılacağına dair alım ilanları İŞKUR tarafından yayımlanan ilan ile ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu. Yapılan çalışmalar akabinde yayımlanan ilan neticesinde ihtiyaç duyulan personel sayısının ve unvanların çeşitli olduğu vurgulanırken; alımların yapılacağı unvanlara yönelik işçi için Beden İşçisi ve ayrıca Uzmanlar içinde; Sanat Tarihçisi ve Arkeolog ihtiyacı olduğu belirtildi.

Kırklareli alımı için tıklayın. Sinop alımı için tıklayın. Tokat alımı için tıklayın. Niğde alımı için tıkla. Osmaniye İçin tıklayın. Kastamonu alımı için tıklayın. Kocaeli alımı için tıklayın. Edirne alımı için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler