İŞKUR MKEK Silah fabrikasına işçi alımı yapılıyor

İŞKUR MKEK Silah fabrikasına işçi alımı yapılıyor

İŞKUR üzerinden MKEK Silah Fabrikası Müdürlüğüne KPSS şartsız daimi işçi alımı yapılacaktır. Online İŞKUR başvurusu bugün 23:59 da sona eriyor. Adaylar inceleyerek başvuru yapabilir.

MKEK Silah Fabrikası Personel Alımı Başvuru şartları;

MKEK silah fabrikasına daimi işçi alımı yapılırken bazı şartlar aranmaktadır. Alınacak olan kişilerin endüstri meslek liselerinin torna, tesviye, freze ve CNC bölümlerinden mezun olması gerekir.

Başvuru yapmak isteyenler için ilan İŞKUR üzerinden yayınlanmıştır ve başvuruya açıktır. En az lise mezunu olan ve yukarıda belirtilen bölümlerden mezun olanlar başvuru yapabilirler. Başvuru için KPSS şartı veya diğer bir puan şartı aranmayacaktır.

Başvuru usulü;

Başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR üzerindeki kamu işçi alımı kategorisinden başvurularını yapabilirler. MKEK kurumu Çankırı’da olduğu için alınan işçiler Çankırı ilinde istihdam edilecektir. Başvuru 00005238056 iş ilan numarası ile Türkiye İş Kurumuna online yapılabilir.

Başvurular 5 Kasım 2019 tarihinde sona erecektir. Bu yüzden başvuru yapmak isteyen kişiler bir an önce başvurularını yapmalıdır. Başvurular İŞKUR il ilçe müdürlükleri üzerinden ya da İŞKUR web sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacaktır.

İşçi alımları için kura çekilecektir. Kura çekimi MKEK Kurumu Genel Müdürlüğü Anadolu Meydanı (Tandoğan) Ankara adresinde 22.11.2019 tarihinde saat 10’da yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların doğru bilgi ve belge sunmaları zorunludur. Aksi takdirde tüm yasal sorumluluk kendilerine ait olacaktır. Başta atamanın yapılmaması olmak üzere çeşitli yaptırımlar uygulanması da söz konusu olabilecektir. Dolayısıyla adayların yanlışlıkla da olsa doğru olmayan bir bilgi vermekten kaçınmalarında fayda vardır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.