İŞKUR Öğretmenevi ve ASO 15 personel alıyor

İŞKUR Öğretmenevi ve ASO 15 personel alıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlükleri kapsamında personel alımları yapılıyor. İki farklı il bazında yapılacak alımlar için toplam 15 kişilik kontenjan açıldı. İşte detaylar…

Kamu kurum ve kuruluşları ve ayrıca kamuya dair hizmet veren müdürlükler bünyesinde yapılması planlanan personel alımlarına dair hazırlanan güncel ilanlar yayımlanmaya ve detaylar adaylara sunulmaya devam ediyor.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlana  personel alımlarında yer alan bilgilere göre; online başvuru süreci başlayan ilanlar dahilinde 2 farklı şehirde Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlükleri kapsamında personel alımı yapılıyor.

Görev Yeri Bilgileri

Adaylar; İŞKUR vasıtası ile yayımlanan ilanlar kapsamında; Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu ile Hınıs Öğretmen Evi ve ASO Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecektir.

Bursa İş İlanları

Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde iki farklı unvanda personel alımı yapılacaktır. 

2 kişilik kontenjan ile yapılacak olan Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) alımı için başvuru yapacak olan adayların 00005623795 numaralı İŞKUR ilanını takip etmeleri gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adaylar daimi ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek olup; adayların Gemlik ilçe sınırları içerisinde ikamet etmesi, En az ilköğretim mezunu olması, MEB Onaylı  Hijyen Eğitimi Belgesine sahip olması, MEB Onaylı İş Sağlığı ve Güvenliği belgesine sahip olması, ve en z ilkokul mezunu olması gerekmektedir.

Ayrıca Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu dahilinde Temizlik Görevlisi alımı yapılacaktır. 00005625590 numaralı ilan ile 1 kişilik alım için 18-45 yaş aralığındaki adaylar kabul edilecektir.

17 Ağustos 2020’de online olarak İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden tamamlanacak olan alımlar için 25 Ağustos 2020 tarihinde : Kayhan Mah. Av. Özgür Aksoy Cad. Kalealtı Sok. No:2 Gemlik/Bursa adresinde kura çekimi olacaktır.

Erzurum İş İlanları

Hınıs Öğretmen Evi ve ASO Müdürlüğü bünyesinde 12 kişilik alım yapılacaktır. 00005625904 numaralı ilan ile 1 kişilik 18-55 yaş aralığında Aşçı Yardımcısı alınacak olup; 00005625913 numaralı ilan ile 8 Temizlik Görevlisi ve 00005625970 numaralı ilan ile ilkokul mezunu 3 Aşçı alımı yapılacaktır.

17 Ağustos’ta sona erecek başvurular için 20 Ağustos 2020 tarihinde Hınıs Öğretmen Evi Müdürlüğünde kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.