1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR Okur Yazar 20 Kamu İş İlanları Yayımladı
İŞKUR Okur Yazar 20 Kamu İş İlanları Yayımladı

İŞKUR Okur Yazar 20 Kamu İş İlanları Yayımladı

İŞKUR yeni yayımladığı ilanlar ile en az okur yazar 20 kamu iş ilanları olarak personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR kurum dışı kamu işçi alım ilanları Belediye daimi personel alımları yapılıyor.

A+A-

İŞKUR yeni ilanlar ile personel alımları yayımladı. En az okur yazar adaylar arasından 20 kamu iş ilanları ile çeşitli birimlere alım yapılacaktır. İŞKUR üzerinden Tekirdağ Marmaraereğlisi Belediyesine üç ayrı ilan ile 3 kişi kamu büro personeli, 9 kişi kamu temizlik işçisi ve 8 kişi kamu Şoför yük taşıma kamu personeli alımı yapılıyor.

Alınacak olan 3 kişi büro memuru alımlarında adayların T.C Vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, askerlikle ilişiği bulunmaması ve çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması gerekmektedir.

Diğer bir belediye işçi alımı 9 temizlik görevlisi işçi pozisyonuna alımında adayların 18 yaşından büyük olması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olmaması, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması ve adli sicil kaydı olmaması gerekmektedir.

Haziran yeni iş ilanı ile belediye işçi alımı 8 Şoför alımı ve yük taşıma pozisyonuna işçi alımında adayların 18 yaşından büyük olması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olmaması, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması ve adli sicil kaydı olmaması gerekmektedir.

Tekirdağ Marmaraereğlisi Belediyesi Kurum dışı kamu işçi alımı ile 20 kamu personeli alımı ilanlarına başvurmak isteyen adayların 10 Haziran 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar nüfus cüzdan fotokopisi, adli sicil kaydı ve sağlık raporu ile Marmaraereğlisi Belediyesine başvurmaları gerekmektedir.

Belediye 20 işçi alımında işçiler daimi pozisyonda ve marmaraereğlisi belediye hizmet alanı sınırları dahilinde istihdam edileceklerdir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.