1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR Teknik Personel ve Büro İşçi Alımı İş İlanları
İŞKUR Teknik Personel ve Büro İşçi Alımı İş İlanları

İŞKUR Teknik Personel ve Büro İşçi Alımı İş İlanları

İŞKUR tarafından teknik personel ve büro işçi alımı iş ilanları yayımlandı. Alıma başvurularda KPSS şartı aranmayacak olup en az ilköğretim mezunları başvuru yapabiliyor.

A+A-

İŞKUR yeni yayımladığı ilanlar ile teknik personel ve büro işçi alımı iş ilanlarını 6 Mayıs 2019 tarihinde duyurdu. İlanlara başvuracak adaylardan KPSS şartı aranmayacağı gibi en az ilköğretim mezunu olanların başvurusu alınacaktır. İŞKUR ilanları üzerinden aşağıda verilen numaralar ile online veya şahsen başvuru yapılabilir. Alımı iki şehir gerçekleştiriyor. Elektrik teknisyeni, büro işçisi ve çiftçi alımı olarak yapılıyor.

Burdur Karataş Sulama Birliği, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre büro işçisi ve çiftçi kadrolarında görevlendirmek üzere 10 personel alımı yapılacaktır.

Büro işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 5 yıl deneyim sahibi olmak, Burdur il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004963259 olarak belirtilmiştir.

Çiftçi alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması, en az ilköğretim mezunu olması, A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Burdur il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004963257 olarak belirtilmiştir.

Afyonkarahisar Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği yayınladığı personel alımı ilanında elektrik teknisyeni kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı.

Adayların son başvuru tarihine kadar iş ila numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004962150 olarak belirtilmiştir.

Elektrik teknisyeni alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmaması, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olması, en az 18 yaşında olması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler