İŞKUR Üzerinden 6 Milyon Kişi Başvuru Yapabiliyor! İ.Ü.C. 42 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR Üzerinden 6 Milyon Kişi Başvuru Yapabiliyor! İ.Ü.C. 42 Kamu Personeli Alımı

Yeni yayınlanan ilanda İŞKUR üzerinden 6 milyon adayın başvuru yapabileceği 42 kamu personeli alımı ilan duyuruldu. İ.Ü.C. iş ilanları olarak çıkılan duyuruda noter kurası ile alım yapılacağı açıklandı.

6 Milyon aday İŞKUR üzerinden 42 kamu personeli alımı ilana başvuru yapabilecek. İş ilanları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi (İ.Ü.C.) yer alıyor. Alım iki farklı branşta yapılacak olup, noter kurası ile sonuçlanacaktır. Alımda KPSS şartı istenmemektedir.

Temizlik personeli alımı 12 kişi şartları; ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olmak. 35 yaşını aşmamış olmak. Üniversite sağlık uygulama ve araştırma merkezleri yoğun bakım ünitelerinde iç çevre temizliğinde resmi tatil, hafta sonu tatili ile diğer günlerde 24 saat esasına göre vardiyalı olarak çalışmayı kabul etmek şartıyla alım yapılacak. 00005479730 iş ilan numarası ile başvuru yapılacaktır.

Hasta ve Yaşlı Bakım Elamanı Alımı 30 kişi şartları; lise ve dengi okul mezun olması 35 yaşından büyük olmaması, aşmamış olmak. Üniversite sağlık uygulama ve araştırma merkezleri yoğun bakım ünitelerinde iç çevre temizliğinde resmi tatil, hafta sonu tatili ile diğer günlerde 24 saat esasına göre vardiyalı olarak çalışmayı kabul etmek şartıyla başvuruları kabul edilecektir. Başvurular 00005479694 iş ilan numarası ile yapılacaktır.

Başvurular Türkiye İş Kurumuna yukarıda verilen ilan numaraları ile 10 Nisan 2020 tarihi bitimine kadar internet ortamında yapılacaktır. Başvurular İstanbul şehrinde ikamet edenleri kapsıyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
14 Yorum