1. HABERLER

  2. İŞKUR İLANLARI

  3. İŞKUR’dan KPSS’ Şartsız Kamu’ya Personel Alımı Yeni İlan Yayınladı
İŞKUR’dan KPSS’ Şartsız Kamu’ya Personel Alımı Yeni İlan Yayınladı

İŞKUR’dan KPSS’ Şartsız Kamu’ya Personel Alımı Yeni İlan Yayınladı

İŞKUR’dan kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirilmek üzere KPSS şartsız yeni üç ilan ile Kamu’ya personel alımı yayınlamıştır. Başvurular 16 Kasım 2018 tarihi bitimine kadar yapılabilir.

A+A-

İŞKUR tarafından kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirilmek üzere KPSS şartsız yeni 3 ilan ile Kamu’ya personel alımı ilanları yayınlanmıştır. Başvurular başlamış olup 16 Kasım 2018 de sona eriyor. Alımı Belediye Başkanlığı ve Öğretmen evi yapacaktır.

Bolu Karacasu Belediye Başkanlığı İş Kurumu üzerinden 7 Kasım 2018 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla geçici işçi statüsünde 2 Beden İşçisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 16 Kasım 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

00004718444 iş ilan numarasıyla alımı yapılacak olan 1 Beden İşçisi (Temizlik) için adayların ilköğretim mezunu olması ve Bolu ili merkez ilçesinde ikamet etmesi gerekmektedir.

00004718463 iş ilan numarasıyla alımı yapılacak 1 Beden İşçisi (Genel) için adayların Bolu ili merkez ilçesinde ikamet etmesi ve ilköğretim mezunu olması şartı koşulmuştur.

Şırnak İdil Öğretmen evi Müdürlüğü İş Kurumu üzerinden 7 Kasım 2018 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 16 Kasım 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

Adaylar İŞKUR İlanları üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004719052 olarak verilmiştir. 1 Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) alımı için adayların en az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.