İŞKUR'dan TÜBİTAK şoför, teknisyen 15 sürekli işçi alımı ilanı

İŞKUR'dan TÜBİTAK şoför, teknisyen 15 sürekli işçi alımı ilanı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden TÜBİTAK bünyesine şoför, teknisyen ve büro memuru 15 daimi işçi alımı yapılacak. 9 Aralık 2019 tarihli yayımlanan İŞKUR ilanlarında başvurular İŞKUR e-şube online işlemler sayfasından gerçekleştirilecek.

İŞKUR sürekli işçi alımı yapmak için ilan kodlarıyla birlikte onlarca yeni ilan yayımladı. Yayımlanan ilanlarda TÜBİTAK şoför, teknisyen ve büro memuru gibi kadrolarda 15 sürekli işçi alımı için de ilanlar mevcuttur.

Başvuru tarihleri ne zaman;

Yayımlanan 6 farklı ilana da başvurular bugün başlamış bulunmaktadır. Son başvuru tarihi ise İŞKUR üzerinden 13 Aralık 2019 olarak belirtilmiştir. 

Hangi kadroda kaç alım var;

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanda 4 teknisyen, 7 usta, 2 şoför ve 2 büro memuru olmak üzere 15 sürekli işçi istihdam edilecek. Her bir kadro için ayrı ayrı ilan yayımlanmıştır. Yayımlanan ilanlar ise şu şekildedir;

tubitak9aralik.jpgBaşvurular online yapılacak;

TÜBİTAK 15 sürekli işçi alımında başvuru yapacak adaylar e-devlet şifresi ile İŞKUR'a giriş yapacak. İŞKUR e-şube hesabından gerekli ilana açık iş ilanları sayfasından yapabilecek. Bunun için ilan kodları yayımlandı. Bu ilan kodlarını iş arama sayfasında yazıp aratarak başvurularda aşama bir yol kaydedecek.

Başvurularda kullanılacak ilan kodları ise şu şekildedir. Mekanik Bakım Onarımcısı alımı için 00005294286 numarasını,  İşletme İnşaat Bakım Onarımcısı alımı için 00005294301 numarasını, Şoför alımı için 00005295825 numarasını, Beden İşçisi (Usta) alımı için 00005295913 numarasını, Bahçıvan alımı için 00005296109 numarasını, Büro Memuru (Genel) alımı için 00005296456 numarasını kullanabileceksiniz.

Başvuru şartları;

Yayımlanan her ilanda başvurular farklılık göstermekte olup 4 teknisyen alımı ( 3 makine ve 1 inşaat bakım onarımcısı) hariç diğer kadrolardaki alımlar TMY (terörle mücadeleden yararlananlar) kapsamında başvuru yapabilecekler.

Teknisyen alımında önlinsans mezunu olunması gerekmekte olup son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olması şartını sağlamalıdır. Büro memuru alımında ise Büro Yönetim ve Yönetici Asistanlığı, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İşletme Yönetimi, Lojistik *Posta Hizmetleri *Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Seyahat İşletmeciliği mezunu şartı vardır.

Kamu kurum ve kuruluşlarına sürekli işçi alımı ilanları için İŞKUR iş ilanları sayfamızı ziyaret edin.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.