İslami Bilim ve Teknoloji Üniversitesi en az meslek lisesi mezunu personeller alıyor

İslami Bilim ve Teknoloji Üniversitesi en az meslek lisesi mezunu personeller alıyor

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi tarafından yayımlanan yeni bir kamu personeli alım ilanında yer alan bilgilere göre; 3 farklı unvanda olmak üzere KPSS puanı ile en az meslek lisesi mezunu personel alımı yapılacaktır.

Kamu üniversiteleri bünyesinde devam eden kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; güncel başvuru kılavuzlarının eklendiği yeni istihdam duyuruları yapıldı. Farklı unvanlarda yapılacak olan personel alımları için başvuru süreci ve şartlar belli oldu.

Gaziantep İş İlanları

Gündeydoğu Anadolu Bölgesinin önemli istihdam merkezleri arasında yer alan Gaziantep iş ilanları dahilinde güncel bir başvuru kılavuzu yayımlandı ve kamu üniversitesi olarak hizmet veren Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi tarafından personel alımları yapılacağı beyan edildi.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kamu personeli alımları içim toplamda 3 kişilik kontenjan açıldı. Birer kişilik kontenjan dahilinde üç farklı unvanda; Programcı alımı; Destek Personeli alımı ve son olarak da Büro Personelin alımı yapılacağı beyan edildi.

Başvuru Süreci

20 Ekim 2020 Resmi Gazete aracılığı ile yayımlanan kamu personeli alım ilanlarına yapılacak olan başvuruları için resmi başvuru süresi başladı. Adaylar 15 gün süre ile başvuru işlemlerini tamamlayabilecektir.

Başvuru yapacak olan adayların; Beştepe mah. 192090 nolu cadde 6/1 Rektörlük Binası 27010 Şahinbey/Gaziantep adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Şartları

Programcı alımları için adayların Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından görevlendirileceği ve mezuniyet talebi dahilinde de Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği, İşletme Mühendisliği alanlarından lisans mezunu olunması gerekmektedir.

Destek Personel Alımı için adayların İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından görevlendirileceği ve en az 10 yıl B sınıfı ehliyet sahibi olan, SRC 2 belgesine sahip olan, Yeni Nesil Motorlu Araçların Elektronik Sistemlerinde Yazılım ile Arıza Tespiti belgesine sahip olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Büro Personeli alımı için de adayların Meslek Liselerinin Motor bölümünden mezun olması talep edilmektedir.

Her adayın alanı dahilinde talep edilen KPSS P3 ve KPSS P94 puan türlerinden en az 50 puana sahip olması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum