İstanbul Belediyesi 13 Temizlik Personel Alımı Yapıyor

İstanbul Belediyesi 13 Temizlik Personel Alımı Yapıyor

İstanbul Belediyesince görevlendirilecek olan personeller için işçi alımı ve personel alımı ilanına çıkıldığı açıklandı.

Türkiye 2019 İstihdam Seferberliği kapsamında hem yerel yönetimler hem de özel sektör tarafından desteklenerek yoğun bir istihdam süreci ve personel alımı ile işçi alımı süreci deneyimliyor. Adaylar yayımlanan ilanlar ile başvurularını yapıyor.

Yayımlanan ilanlarda açık ibareler ile hemen her şartın ve kurum tarafından tespit edilen her kriterin yer aldığı kılavuzlara göre gerçekleştirilen personel alımı ilanları duyurulmaya devam ederken, adayların ise bu süreçte muhatap belediyenin ilanlarını takip etmesi gerekiyor.

İstanbul Belediyesi Personel Alıyor

Bahsi geçen ve kamuoyunun bilgisine sunulan son ilanda yer alan bilgilere göre İstanbul Belediyesinin personel alımı için duyuru yayımladığı açıklandı.

Beyoğlu Çöp Toplama Personeli

İlgili istihdamın merkez birimi olarak Beyoğlu mevkii verilirken; adayların ise 13 kişilik kontenjan ile Çöp Toplama ve Süpürme Personeli unvanı ile görevlendirileceği açıklandı.

Başvuru Şartları ve Süreci

13 kişilik Çöp Toplama ve Süpürme Personeli olarak Temizlik Personeli unvanı ile görevlendirilecek personellerin, aday başvurularının tamamlanabilmesi için; adayların İşitme, Görme ya da Astım hastası olmaması gerektiği, en az ilkokul veya lise mezunu olmaları gerektiği ve askerlik ile ilişiğinin olmaması gerektiği talep edilmiştir.

Son başvuru tarihi 13.9.2019 olan istihdam ilanı için; Beyoğlu Dönüşüm Konut İmar Plan. Tur. Pers. San. Tic. A.Ş merkezine kılavuzda yer alan belgeler ile başvuruların tamamlanması gerekmektedir.

istanbul-001.PNG

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum