İstanbul Belediyesi 4 Bin 422 TL Maaş ile 25 zabıta memuru ilanı

İstanbul Belediyesi 4 Bin 422 TL Maaş ile 25 zabıta memuru ilanı

Belediye personel alımı kapsamında yayımlanan kamu personeli alım ilanında yer alan bilgilere göre İstanbul iş ilanları dahilinde yüksek maaş ile 25 kişilik zabıta alımı yapılacağı açıklandı. İşte başvuru şartları ve ilan detayları…

Kamu personeli alımı ve memur alımı için beklenen ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Binlerce vatandaşın takip ettiği İstanbul Belediyesi kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre yeni bir istihdam süreci başlatıldı.

İlçe belediyesi bazında yapılacağı açıklanan kamu personeli alımı için 5 farklı ilana çıkıldı. Tek unvanda yapılacak olan 5 farklı ilanda yer alan bilgilere göre; alımların başvuru niteliği ve personellerin kadro derecesi arasında farklılıklar yer alıyor.

İstanbul İş İlanları

İstanbul iş ilanları dahilinde yayımlanan ve ilçe belediyesi bazında yapılacağı beyan edilen personel alımları için Eyüpsultan Belediye Başkanlığı tarafından Zabıta Memuru Alımı yapılacağı ilgili vatandaşların bilgisine sunulmaktadır.

Eyüpsultan Belediyesi tarafından yapılacak olan Zabıta Memuru alım sürecinde, belediye tarafından talep edilen başvuru şartları ve adaylar için önem arz eden başvuru sürecine dair güncel bşvuru kılavuzu yayımlanmaktadır.

Nitelik ve Kadro Bilgileri

Toplamda 25 kişilik kontenjan ile yapılacak olan alımlar için sadece Zabıta Memuru unvanı ile personel alımı yapılacaktır. 9. Dereceden kadrolu olmak üzere üç farklı ilanda toplamda 10 kişilik alım yapılacağı açıklanırken; ayrıca 10.dereceden kadrolu alımlar için de15 kişilik alım yapılacağı beyan edilmiştir.

3 kişilik alım için; Herhangi bir lisans programından mezun olmak şartı aranıken; 2 kişilik alım için Herhangi bir lisans programından mezun olmak ve ayrıca Arapça veya İngilizce YDS’de en az C seviyesinde puan almış olmak şartı arandığı ve Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Beden Eğitimi ve Spor lisans programlarının birinden mezun olmak, koşulu ile de 5 kişilik alım yapılacağı ilan edilmiştir.

Herhangi bir önlisans programından mezun olmak koşulu ile 10 kişilik alım yapılacak olup; son olarak Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi) mezun olmak şartı ile de 5 kişilik alım yapılacaktır.

Başvuru yapacak olan adaylar en az KPSS 70 puan ile başvuru yapacak olup; ilgili başvurular 17 Ağustos 2020 ile 21 Ağustos 2020 tarihleri arasında Nişanca Mahallesi Eyüpsultan Bulvarı No:72 Eyüpsultan/İSTANBUL adresindeki Eyüpsultan Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.

Zabıta memuru maaşları için hesaplanan bilgilere göre; personelin hizmet yılının önemli olduğu beyan edilirken; adayların kademelerine göre 3 bin 794 TL ile 4 bin 422 TL arasında maaşa sahip olacakları tespit edilmektedir.

Eyüpsultan Belediyesi Zabıta Alımı ilan detaylarına ilgili kılavuzdan ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum