1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığı 3 Kamu Personel Alım İlanı
İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığı 3 Kamu Personel Alım İlanı

İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığı 3 Kamu Personel Alım İlanı

İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığı 3 Kamu Personel Alım İlanı 06 Eylül 2017 de yayınladı. Alınacak 3 kişi olan ilana başvurular 11 Eylül 2017 de başlayacak olup 26 Eylül 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvurmaları gereklidir.

A+A-

İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığı 3 Kamu Personel Alım 3 kişi Müfettiş yardımcısı alacağını ve alımlarda yazılı ve sözlü sınav yapılacağı duyuruldu.

İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığı 3 Kamu Personel Alımı 3 kişi için şartlar: Üniversitelerin örgün öğretim yapan Hukuk, Siyasal Bilgiler, İşletme ve İktisat Fakülteleri ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin 4 yıllık eğitim veren bölümlerini veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul olunan yurt içi ya da yurt dışındaki öğrenim kurumlarından mezun olması gerek.

Yazılı sınavın yapılacağı tarihte 35 yaşını doldurmamış olmak. Sağlık durumu her türlü iklim ve yolculuk koşullarına elverişli olması, Müfettişlik görevini yapmasına engel olabilecek hastalığı veya sakatlığı bulunmaması, Erkek olmak, askerlik görevini yapmış veya erteletmiş olması, Denetim ve Rehberlik Birimi Başkanlığı'nca yapılacak araştırma sonucuna göre sicil, tutum ve davranışları yönünden Müfettişliğe engel durumu olmaması şart.

Sınavlar yazılı ve sözlü olmak üzere iki bölümde yapılacaktır. Yazılı sınav 26 Eylül 2017 tarihinde İstanbul’da yapılacak olup, sınava giriş yeri ve saati sınava katılan adaylara Beylikdüzü belediyesi internet sitesi ve ilan panosundan yayınlanacaktır.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının yirmi katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Sınava katılacak adayların istenilen belgeler ile birlikte en geç 26 Eylül 2017 saat 17:00'a kadar İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığına başvurmaları gerekir.

İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığı 3 Müfettiş Yardımcısı alım İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.