İstanbul Devlet Opera ve Bale Müdürlüğü Memur Alımı (DPB İlanı)

İstanbul Devlet Opera ve Bale Müdürlüğü Memur Alımı (DPB İlanı)

DPB Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü İstanbul tarafından 06 Eylül 2017 de Sözleşmeli Kamu Personel alınacağı duyuruldu. Başvurular başlamış olup 18 Eylül 2017 de sona erecektir. KPSS şartı aranmayan ilana başvurular başlamıştır.

Devlet Personel Başkanlığı 06 Eylül 2017 de memur alım ilanı yayınladı. (İDOB) Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 Kişi sanatçı alınacaktır.

İstanbul Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 1 kişi Koro sanatçı istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personel İstanbul çalışma adres olarak belirtilmiş olup Türkiye geneli başvurular alınacaktır.

Başvurularda 1 Kişi Kamu Personel Alımı için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 18 Eylül 2017 gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen adrese yapılabilir.

1 kişi Koro sanatçısı için aranan şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memuru Kanun 48. maddesinin birinci fıkrasının A bendinin belirtilen genel şartlar ile birlikte özel şartlar aranır. Lisans mezunu olması ve bilgisayar donanımı, yazılım ve işletimi konularında belge sahibi olması gerek.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak Koro Sanatçısı olarak çalıştırılacak olup Müdürlük Sanat Kurulu dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır.

Adaylar arasından yapılacak olan başvurularda öncelik bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi olması, genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranmaktadır.

İDOB Sahne Müdürlüğü, Üsküdar Eski Tekel Binası-Hacı Hesna Hatun Mah. Paşa Limanı Cad. No:66 Kuzguncuk - Üsküdar/ İSTANBUL

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.