İstanbul İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 15 Şoför İşçi Büro

İstanbul İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 15 Şoför İşçi Büro

İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan ilanlar kapsamında İstanbul ilinde ikamet etmek üzere toplamda 15 personel alımı yapılacağı açıklandı.

İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlara göre; çöp toplama ve yol süpürme işçisi, şoför ve seri nokta büro personeli kadrolarında istihdam etmek üzere toplamda 95 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Çöp toplama ve yol süpürme işçisi alımı için son başvuru tarihi 12 Ağustos ve diğer kadrolar için 17 Temmuz 2019 tarihi olarak belirtilmiştir. Başvuru yapmak isteyen adayların ekteki başvuru adresleri üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Çöp toplama ve yol süpürme personeli alımı için adayların; ilkokul mezunu veya lise mezunu olası, askerliğini yapmış olması, işitme, görme veya zihinsel engeli bulunmuyor olması gerekmektedir.

Şoför alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türk vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az lise ve dengi okul mezunu olmak, erkek olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, Çekmeköy ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Seri nokta büro personeli alımı için adayların; Türk vatandaşı olması, en az lise mezunu olması, Çekmeköy ilçesinde ikamet ediyor olması, en az 18 yaşında olması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmaması gerekmektedir.

İstanbul İŞKUR en az ilköğretim mezunu 15 personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.