1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İstanbul Memur Alımı
İstanbul Memur Alımı

İstanbul Memur Alımı

İstanbul Personel Alım İlanı Yayınladı. İstanbul 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesince belirtilen koşulları taşıyan Kamu Personel İstihdam edilecektir. Başvuracak adaylar için son 18 Mayıs 2017 tarih olarak açıklanmıştır.

A+A-

İstanbul Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav ile 3 kişi Kamu Personel İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar için başvuru 11 Mayıs 2017 de başlayıp 18 Mayıs 2017 de son bulacaktır.

Zeytinburnu Belediye Başkanlığı 3 Müfettiş yardımcı alımına başvuracak adaylarda aranan şartlar: Eğitim süresi en az dört yıl olan; İşletme, İktisat, Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerini ya da bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi veya yurt dışındaki öğrenim kurumlarından birini bitirmiş olmak.

Ayrıca 01 Ocak 2017 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, Görevini yerine getirmesini engelleyecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya erteletmiş olmak ya da askerlikle ilişiği bulunmamak. ÖSYM tarafından; 04/ 05 Temmuz 2015 ve 22/ 29 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarının birinden (KPSS) (A) Grubu puan türünden 75 ve daha yukarı puan almış olmak.

Başvuracaklar için başvuru yeri ve şekli: Başvurular 11/ 18 Mayıs 2017 tarihleri arasında, mesai saatleri içerisinde, Zeytinburnu Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır. Posta ve başka her türlü başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru için gerekli belgeler: Başvuru Formu ( Zeytinburnu Belediye Başkanlığı resmi Web sitesinden temin edilecek ), Bir örneği onaylanarak alınmak üzere yüksek öğrenim diploması yada mezuniyet belgesinin aslı, noter veya fakülte tarafından tastik edilmiş sureti, Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuç Belgesinin çıktısı, Son altı ay içinde çekilmiş iki adet vesikalık fotoğraf ve Aday tarafından el yazısı ile yazılmış ve imzalanmış özgeçmişi olması gerek.

Zeytinburnu Belediyesi Teftiş Kurulu Müdürlüğüne, Giriş Sınavı ile açık bulunan GİH sınıfından 3 adet 6 ncı dereceli Müfettiş Yardımcısı alınacaktır. Sınav yazılı (çok seçmeli test usulü) ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacaktır. Yazılı sınav 11 Haziran 2017 tarihinde Pazar günü saat 10.00'da Zeytinburnu Belediyesi, Beş telsiz Mahallesi Belediye Cad. No:5 Zeytinburnu/ İSTANBUL adresinde yapılacaktır. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.