1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İstanbul Teknik Üniversitesi Memur ve Tekniker Alımı
İstanbul Teknik Üniversitesi Memur ve Tekniker Alımı

İstanbul Teknik Üniversitesi Memur ve Tekniker Alımı

İstanbul Teknik Üniversitesi Tekniker, Teknisyen, Mühendis ve Diğer Sağlık Personel Alım ilanı 20 Şubat 2017 de yayınladı. Başvuracaklar için son tarih 01 Mart 2017 olarak açıklanmıştır. Başvuracaklarda yaş sınırı 40 yaş olarak belirtilmiştir.

A+A-

İstanbul Teknik Üniversitesi 3 (Üç) Tekniker,  1 (Bir) Teknisyen, 2 (iki) Mühendis ve 2 (iki) Diğer sağlık Personeli olmak üzere toplam 8 (sekiz) kişi istihdam edileceği açıklandı.

Teknisyen’de aranan şartlar 1 Kişi için: En az orta öğretim dengi mesleki ve teknik öğrenim görmüş olması, KPSS 2016 sınavı KPSS P94 puan türünden en az 70 puan almış olmak, Belgelemek kaydıyla Enerji Verimliliği ve Aydınlatma Tekniği konularında en az 3 yıllık “labaratuvar” tecrübesi olması ve Endüstride Enerji Yöneticisi sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Tekniker’de aranan şartlar 3 Kişi için: MYO Gıda Teknikerliği Bölümü mezunu olması, KPSS 2016 sınavı KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olması, Belgelemek kaydı ile en az 3 yıl alanı ile ilgili olarak çalışmış olmak ve Alanı ile ilgili eğitim sertifikası varsa ibraz etmesi gerekmektedir.

Diğer Sağlık Personelinde aranan şartlar 2 kişi için: MYO Paramedik Bölümü mezunu olması, KPSS 2016 sınavı KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olması, Belgelemek kaydı ile en az 2 yıl alanı ile ilgili olarak çalışmış olması, B Sınıfı ehliyet varsa ibraz etmesi ve Alanı ile ilgili eğitim sertifikası varsa ibraz etmesi gerekmektedir.

Mühendis 2 kişi için şartlar: Lisans Gıda Mühendisliği Bölümü mezuno olması, KPSS 2016 sınavı KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olması, Belgelemek kaydı ile en az 3 yıl alanı ile ilgili olarak çalışmış olması ve İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili eğitim sertifikası varsa ibraz etmesi gerekmektedir.

Şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48 inci maddesinde belirtilen nitelikleri taşıması, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak ve olumlu sonuçlanması, Son başvuru tarihi itibariyle 40 yaşını doldurmamış olması, Yapılacak inceleme ve soruşturma sonunda başvurulan pozisyona uygun olmalarına engel bir durumu bulunmaması ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi, Nüfus Cüzdanının fotokopisi, KPSS belgesi, Başvurduğu pozisyonun gerektirdiği sertifika, çalışma belgesi, ehliyet fotokopisi ile birlikte başvuru yapılabilir.

Başvurular şahsen veya posta yolu ile İnternet adresindeki Başvuru Formu doldurularak ilgili belgeler ile birlikte hazırlanarak 01 Mart 2017 mesai bitimine kadar İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Maslak – İSTANBUL adresine yapılacaktır.

İstanbul Teknik Üniversitesi 8 Personel Alım İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.